Як правильно вибрати металопластикові вікна. Інструкція по вибору металопластикових вікон, на що варто звернути увагу і як вибрати якісний продукт серед безлічі пропозицій

Як правильно вибрати металопластикові вікна. Інструкція по вибору металопластикових вікон, на що варто звернути увагу і як вибрати якісний продукт серед  безлічі пропозицій

Вибір та купівля металопластикових вікон потребує максимальної відповідальності, оскільки встановлена конструкція буде використовуватись протягом десятиліття. Серед широкого асортименту металопластикових конструкцій обрати якісні не так легко: не всі можуть самостійно розібратись в технічних тонкощах, якості склопакету, особливостях монтажу.

Сучасні металопластикові вікна – це високотехнічний, недорогий, якісний, зручний в експлуатації продукт, який можна підлягає ремонту. Якщо заміна склопакету або стулки в дерев’яному вікні дуже складна та вартісна.

При виборі вікон необхідно звертати увагу на наступні критерії:

  • захист від зовнішнього шуму;
  • енергоефективність конструкцій;
  • наявність захисту від несанкціонованого проникнення;
  • простота експлуатації;
  • довговічність.

Ми підготували покрокову інструкцію, яка допоможе зорієнтуватись у виборі ПВХ вікон та прийняти правильне рішення:

Крок 1. Визначіться з компанією-виробників. Перевага досвідчених компаній очевидна: ті, хто працюють не один рік дорожать своїм авторитетом та роблять основний акцент на якість виробу та монтажу.

Крок 2. Перевірте наявність сертифікатів на фурнітуру, скло, профіль та всі інші комплектуючі.

Крок 3. Оберіть підходящий профіль. Це один з ключових елементів віконних конструкцій, якість та характеристики якого визначаються властивостями інших комплектуючих вікон. В районах з холодними зимами рекомендується обирати профіль товщиною 80-90 мм.

Крок 4. Вибір склопакету. Тут багато залежить від типу та призначення будівлі. Для офісів та будівель, які не опалюються, підходять однокамерні склопакети, а для житлового приміщення необхідно розглядати конструкції мінімум з двокамерними склопакетами.

Крок 5. Підбір фурнітури. На фурнітурі краще не заощаджувати: дешеві петлі, ручки та комплектуючі підведуть в найбільш непідходящий момент. Фурнітура знаходиться під впливом постійного навантаження, і їх погана якість загрожує нещільним приляганням стулок, складнощами з відкриванням вікна, постійним його ремонтом, а в результаті і заміною. З дешевої фурнітурою віконні конструкції обійдуться Вам удвічі дорожче.

Крок 6. Навіть високоякісні комплектуючі при неправильному зборі можуть зіпсувати всю конструкцію. Шви зварювання повинні бути виконані акуратно та рівномірно.

Крок 7. Контроль доставки та монтажу. Заздалегідь обговоріть з менеджером умови доставки та монтажу вікон.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще немає рейтингу)
Loading...