Як перевірити якість металопластикових вікон?

Як перевірити якість металопластикових вікон?

Сучасні металопластикові конструкції значно переважають за технічними параметрами, енергоефективністю та якістю їх дерев’яні аналоги. Металопластикові конструкції не потребують додаткового утеплення та здатні прослужити більше 30 років.

Щоб оцінити якість віконних конструкцій, необхідно оцінити всі складові елементи: профіль, склопакет, фурнітуру, ущільнювач та обов’язково оцініть якість вікон після монтажу.

Яким би новачком Ви не були в питанні вибору віконних конструкцій, видимі пошкодження на поверхні конструкції будуть помітні неозброєним поглядом.

Шорсткості, опуклості і вм’ятини, нерівномірність кольору-все це вказує на порушення правил виробничого процесу, а так само може бути причиною використання дешевих матеріалів. Ніяких тріщин або відшарування ламінуючого покриття бути не повинно, а якщо подібні дефекти все-таки присутні, значить, металопластикові віконні конструкції пошкодили під час збирання або транспортування.

Недобросовісні продавці металопластикових вікон можуть економити навіть на внутрішньому армуванні. Металевий каркас додає конструкції жорсткість, що виключає її деформування в процесі експлуатації. Перевірити наявність армування можна за допомогою магніту, який слід прикласти до профілю.

На склі в металопластикових вікнах не допускається наявність навіть мікротріщин, так як вони можуть збільшитися в розмірах на морозі.

Як перевірити склопакет на статус «енергозберігаючий»? Для цього слід піднести до нього полум’я від запальнички або свічки і придивитися до відбиття вогню в склі. Присутність яскраво вираженого синього або червоного відтінків свідчать про те, що на склі є напилення.

Віконна стулка повинна відкриватися плавно, без скрипів і необхідності прикладати зусилля. Неякісна фурнітура стане причиною утворення скрипів, провисання стулок, через що механізми доведеться часто регулювати.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще немає рейтингу)
Loading...