Види склопакетів для металопластикових вікон

Види склопакетів для металопластикових вікон
Майже 90% площі віконної конструкції займає склопакет. Тому від вибору склопакету залежить рівень шуму та шумоізоляції. Сучасні склопакети мають ряд конструктивних особливостей, завдяки яким на вікні не утворюється конденсат, краще утримується тепло в середині приміщення та захищає від вуличного шуму.
В країнах ЄС найбільш розповсюдженими є однокамерні склопакети, що пов’язано з сприятливими кліматичними умовами та відсутністю суворих зим. Серед українців користуються широким попитом двокамерні склопакети, які характеризуються високим показником опору теплопередачі – 0,5 кв.м·К/Вт, товщиною скла 4 мм та шириною камер 8-12 мм.
В більшості випадків для виготовлення склопакету використовують звичайне флоат скло товщиною 4-6 мм, яке добре пропускає сонячне світло та захищає квартиру від холоду та шуму. Скло товщиною 5-6 мм рекомендується встановлювати в шумних районах, а також верхніх поверхах, де присутній сильний вітер.
Більш ефективно забезпечує збереження тепла енергозберігаюче скло (низькоемісійне). Свої особливі властивості скло отримує завдяки металевому напиленню. Додатковий рівень теплоізоляції в енергозберігаючих склопакетах камери наповнюють аргоном.
Для забезпечення захисту приміщень та людей від інтенсивних сонячних променів використовують склопакети з тонованим склом. Це особливо актуально для тих квартир, вікна яких виходять на південь. Скло затемнюється різноманітними способами: тонування в масі, напиленням, плівкою.
Металопластикові вікна з триплексом відрізняються підвищеною міцністю та шумоізоляцією. Технологія триплекс заключається в склеюванні декількох листів скла в одне із використанням спеціальної плівки, яка покращує характеристики та робить склопакет більш безпечним у випадку його пошкодження.
На небезпечних виробничих підприємствах, а також в банківських закладах досить затребувані металопластикові вікна з вогне- та ударостійкими склопакетами.
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще немає рейтингу)
Loading...