Види підвіконь

Види підвіконь
1. Пластикові підвіконня. По праву займає лідируючі позиції на прайсі. По суті, пластикове підвіконня мало чим відрізняється від віконного профілю, адже зроблене з аналогічного матеріалу. Конструкція всередині порожня, міцність їй надають внутрішні ребра жорсткості. Товщина вироби, як правило, не перевищує 25 мм. Підвіконня можна покриттям ламінуючою плівкою, що імітує фактуру дерева або камінню.
2. Дерев’яне підвіконня. У радянські часи дерев’яні підвіконня стояли повсюдно. Сьогодні вони теж використовуються, однак, зовнішній вигляд і якість їх обробки значно покращилися. При виготовленні використовують хвойні (сосна, кедр, ялина) і листяні (найчастіше дуб) породи. Дерев’яні підвіконня обробляють спеціальними складами проти гниття, комах-шкідників і вогню. Проте, ставити на поверхню гарячі гуртки не рекомендується.
3. Підвіконня з ДСП. Цілком бюджетний варіант, який не виключає велику кількість недоліків. При виробництві ДСП плит використовують смоли, які згодом можуть виділяти формальдегід, що не безпечний для здоров’я. Тому, перед покупкою такого підвіконня слід перевірити документацію на рівень емісії формальдегіду (нормальні значення E0-E1). А ось вартість МДФ плити вище, але вона більш безпечна, так як в процесі її виробництва не використовують токсичних речовин.
4. Підвіконня з каменю. Натуральний камінь (мармур, граніт) коштує дорожче, він важче штучних аналогів. Натуральний камінь може мати різні дефекти, та й поверхня у нього досить холодна. Мармуровий підвіконня виглядає неймовірно красиво, але його легко подряпати, чого не скажеш про гранітні вироби.
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще немає рейтингу)
Loading...