Ворота АЛЮТЕХ Хмельницький.

Група східноєвропейських компаній Алютех – лідер ринку та провідний виробник секційних гаражних воріт, хвірток, огорож та профільних систем із алюмінію, а також пристроїв автоматики для них.

Конструктивні особливості секційних гаражних воріт Алютех.

Ворота АЛЮТЕХ. Автоматичні ворота секційні. Гаражні ворота Хмельницький. Відкривання під стелю. Секції із сендвіч-панелів.

Для збирання полотна воріт, що піднімаються під стелю, застосовуються секції із замкнутого стального каркасу товщиною 40 мм (в серії Тренд, з коефіцієнтом теплоізоляції 0,74) або 45 мм (в серії Класік, з коефіцієнтом теплоізоляції 1), заповнені пінополіуретаном, що разом утворює сендвіч-панелі. Вони покриті цинком, поліуретановим фарбником та якісним адгезивним лаком (попередження здуття від прямих ультрафіолетових променів), що гарантує не менше 10 років збереження своїх властивостей.

Крім того, в склад конструкції входять:

  • міжсекційні елементи ущільнення із морозостійкого еластичного пластику – для захисту від протягів та збереження тепла;
  • стійкі до окислення конструкційні елементи із сталі, що оброблені за особливою технологією;
  • храпові муфти, що захищають полотно від падіння;
  • якісний, зносостійкий механізм для урівноваження стулки, з робочим ресурсом його пружин (Тренд) або торсіонів (Класік) з гарантією на близько 25 тисяч циклів відкривання/закривання;
  • закриті підшипники гойдання – для запобігання потрапляня пилу та вологи.

Купити ворота Алютех

Воротні системи Alutech – це відмінна якість, вишуканий дизайн та окраса прибудинкової території.
Відкатні автоматичні ворота від ГК «ALUTECH» – це зручність та комфорт у використанні.

Купіть гаражні ворота від Білоруського виробника на нашому сайті прямо зараз!
Зробіть правильний вибір!