Автоматичні ворота у м. Хмельницький

Сучасні ворота повинні бути надійними, зручними та гармонійно вписуватися в проект приміщення. Якісна брама – запорука збереження вашого майна. Один з найпоширеніших типів брам в Європі – секційні. Вони міцні та надійні і сконструйовані таким чином, що не вимагають додаткового простору.

Секційні ворота

Секційні ворота являють собою панелі, з’єднані петлями, що пересуваються по напрямних шин, які надійно прикріплені до країв отвору та заведені під перекриття будови. При відкриванні панелі компактно розміщуються один за одним під стелею, економлячи простір в гаражі. Така конструкція дозволяє відкривати браму, навіть якщо машина знаходиться перед нею в притул. Крім того, з воротами із з’єднаних горизонтальних панелів не виникне проблем навіть взимку.

Східноєвропейська компанія «Алютех» – один з найбільших виробників воріт із горизонтальних з’єднаних частин. Основні переваги секційних воріт – зручність, простота використання, безпека, якісна герметизація та теплоізоляція.

Секційні брами встановлюють, як в приватних будинках, гаражах, так і на промислових об’єктах, автосервісах, паркінгах. Завдяки широкому вибору панелей та широкої гами кольорів ворота «Алютех» гармонійно вписуються в архітектуру будь-якої будівлі.

Крім того, компанія «Алютех» має широкий вибір автоматичних приводів для секційних брам – сучасного, зручного та комфортного керування воротами. Автоматика «Алютех» розроблена з урахуванням використання в різних кліматичних зонах. Висока якість, стильний дизайн, функціональність автоматичних воріт цієї компанії задовольнять потреби навіть самого вимогливого клієнта.

В’їзні ворота, секційні огорожі, хвіртки.

Ще один популярний тип комірних систем – в’їзні. Компанія «Алютех» виробляє якісну систему комплектуючих для таких брам:

 • відкатні ворота.
  Відкатні ворота з автоматизованим механізмом.
  В основі конструкції якісна й безперебійна відкатна система, що приводиться в дію одним рухом руки. Під час відкриття ворота рухаються уздовж огорожі, займаючи при цьому мінімум місця. Автоматика працює незалежно від погодних умов, має захист від зовнішніх пошкоджень, вітру і вологи.
 • розсувні ворота.
  Автоматичні ворота розпашні, розсувні
  Конструкція складається із стулок та стовпів, пов’язаних між собою петлями. Даний тип відрізняється адекватною вартістю, високою якістю збірки. Розсувні ворота підійдуть там, де не потрібно економити простір.
 • секційні огорожі.
  Готові секції для спорудження огорожі
  Для виготовлення секцій використовується алюмінієвий профіль, що гарантує міцність і надійність конструкції. Їх дизайн природньо поєднується із зовнішнім виглядом в’їзних воріт. Парканні частини поєднують в собі високу якість, сучасні технології, простоту монтажу та довговічність.
 • хвіртка.
  Хвіртка. Вбудовується в огорожу або стіну будівлі. Матеріал на вибір замовника.Хвіртки виготовляються блоком, у якому передбачено можливість вбудовування їх в огорожі або стіни будівель.
  Їх часто влаштовують поряд з брамами та виробляють з одинакових з ними матеріалів.
  Конструкція хвірткових профілів добре поєднується як з відкатними, так і з розсувними воротами. Конфігурація профілів дозволяє виготовити конструкції з різними типами відкривання та монтажу.

Гаражні ворота ТМ «Wiśniowski».

Якісні секційні гаражні ворота у м. Хмельницький пропонує також польський виробник – компанія «Wiśniowski».
Гаражні ворота Хмельницький. Секційні з автоматичним механізмом відкривання/закривання по направляючих стійках і закріплених на стелі.
Вироби цієї компанії відрізняються вишуканим стилем. Вуличні брами із поєднаних між собою горизонтальних, виготовлених з металу панелів, виконані в класичному стилі. Але при цьому гарно вписуються в сучасний інтер’єр завдяки використанню новітніх технологій. Тому брами «Wiśniowski» дуже популярні на європейському ринку.

Замовте автоматичні ворота в компанії “Світ комфорту”. Ми даставимо їх по м. Хмельницький, інших ближніх містах та встановимо на Вашому об’єкті.