Автоматичні ворота у м. Хмельницький

Сучасні ворота повинні бути надійними, зручними та гармонійно вписуватися в проект приміщення. Якісні ворота – запорука збереження вашого майна. Один з найпоширеніших типів воріт в Європі – секційні. Вони міцні та надійні і сконструйовані таким чином, що не вимагають додаткового простору.

Секційні ворота

Секційні ворота являють собою панелі, з’єднані петлями, що пересуваються по напрямних шин, які надійно прикріплені до країв отвору і заведені під перекриття будови. При відкриванні воріт панелі компактно розміщуються один за одним під стелею, економлячи простір в гаражі. Така конструкція дозволяє відкривати ворота, навіть якщо машина знаходиться перед ними. Крім того, з секційними воротами не виникне проблем навіть взимку.

Східноєвропейська компанія «Алютех» – один з найбільших виробників секційних воріт. Основні переваги секційних воріт – зручність і простота використання, безпеку, якісна герметизація і теплоізоляція.

Секційні ворота встановлюють, як в приватних будинках, гаражах, так і на промислових об’єктах, автосервісах, паркінгах. Завдяки широкому вибору панелей та широкої гами кольорів ворота «Алютех» гармонійно вписуються в архітектуру будь-якої будівлі.

Крім того, компанія «Алютех» має широкий вибір автоматичних приводів для секційних воріт – сучасного, зручного та комфортного керування воротами. Автоматика «Алютех» розроблена з урахуванням використання в різних кліматичних зонах. Висока якість, стильний дизайн і функціональність автоматичних воріт цієї компанії задовольнять потреби навіть самого вимогливого клієнта.

В’їзні ворота, секційні огорожі, хвіртки.

Ще один популярний тип комірних систем – в’їзні. Компанія «Алютех» виробляє якісну систему комплектуючих для таких воріт:

 • відкатні ворота.
  Відкатні ворота з автоматизованим механізмом.
  В основі конструкції якісна і безперебійна відкатна система, що приводиться в дію одним рухом руки. Під час відкриття ворота рухаються уздовж огорожі, займаючи при цьому мінімум місця. Автоматика працює незалежно від погодних умов, має захист від зовнішніх пошкоджень, вітру і вологи.
 • розсувні ворота.
  Автоматичні ворота розпашні, розсувні
  Конструкція складається із стулок та стовпів, пов’язаних між собою петлями. Даний тип відрізняється адекватною вартістю і високою якістю збірки. Розсувні ворота підійдуть там, де не потрібно економії простору.
 • секційні огорожі.
  Готові секції для спорудження огорожі
  Для виготовлення секцій використовується алюмінієвий профіль, що гарантує міцність і надійність конструкції. Дизайн секцій гармонійно поєднується із зовнішнім виглядом в’їзних воріт. Парканні секції поєднують в собі високу якість, сучасні технології, простоту монтажу і довговічність.
 • хвіртка.
  Хвіртка. Вбудовується в огорожу або стіну будівлі. Матеріал на вибір замовника.Хвіртки виготовляються блоком, у якому передбачено можливість вбудовування їх в огорожі або стіни будівель.
  Їх часто влаштовують поряд з воротами та виробляють з одинакових з ними матеріалів.
  Конструкція хвірткових профілів гармонійно поєднується як з відкатними, так і з розсувними воротами. Конфігурація профілів дозволяє виготовити конструкції з різними типами відкривання та монтажу.

Гаражні ворота ТМ «Wiśniowski».

Якісні секційні гаражні ворота у м. Хмельницький пропонує також польський виробник – компанія «Wiśniowski».
Гаражні ворота Хмельницький. Секційні з автоматичним механізмом відкривання/закривання по направляючих стійках і закріплених на стелі.
Вироби цієї компанії відрізняються вишуканим стилем. Вуличні секційні ворота виготовлені з металу та виконані в класичному стилі. Але при цьому гармонійно вписуються в сучасний інтер’єр завдяки використанню новітніх технологій. Тому ворота «Wiśniowski» дуже популярні на європейському ринку.

Замовте автоматичні ворота в компанії “Світ комфорту”. Ми даставимо їх по м. Хмельницький, інших ближніх містах та встановимо на Вашому об’єкті.