Віконні відливи

Віконні відливиЗ внутрішнього боку вікна додатково декорують відкосами та підвіконнями, а з зовнішнього боку – відливами, які виконують захисну та естетичну функцію.
Віконні відливиНі в якому разі не можна не встановлювати відливи, адже опади всього за декілька днів можуть зруйнувати нижню частину віконного отвору, зіпсувавши фасад будинку.
Віконні відливи На сьогоднішній день на ринку представлений широкий вибір відливів:
Віконні відливи 1.Жестяні. Жестяний лист покривається спеціальним полімерним матеріалом, завдяки якому відлив більш міцний та стійкий до погодних умов. Серед переваг можна виділити широкий вибір кольорових рішень, що сьогодні дуже актуально.
Віконні відливи2.Пластикові відливи. У порівнянні із стальними аналогами, менш популярний вид. Металопластикові рами витримують значні перепади температур, а ось пластикові відливи з цією задачею можуть не справитись.
Віконні відливи3.Алюмінієві відливи. На відміну від оцинкованої сталі, алюміній практично не окислюється, а шар полімерного покриття робить їх майже вічними. Вони не деформуються, не вицвітають та надійно захищають стіну від вологи.
Віконні відливи 4.Кам’яні відливи. Дуже оригінальне та дороге рішення, яке зазвичай використовують для заміських будинків.
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще немає рейтингу)
Loading...