Теплий монтаж вікон

Теплий монтаж вікон

Soudal Window System дає можливість правильного тришарового монтажу склопакетів (так званий “теплий монтаж”), тобто міцна та ефективна герметизація місця установки вікон в отворі відповідно до загальних принципів : “герметичніше всередині, ніж зовні”.

Використання віконних паронепроникних стрічок – це єдиний дієвий метод захисту шару поліуретанової піни від проникнення вологи з навколишнього середовища. Тільки сухий шар піни має відповідні теплоізоляційні та акустичні параметри.

1. Підготовка поверхні

Віконний отвір (косяк) повинен бути рівним і міцним, щоб створити можливість правильного укладання стрічок. Нерівні площини, наприклад, керамічні (фото 1), необхідно вирівняти розчином для кам’яної кладки, потім вирівняти шаром грунтовки (наприклад, швидким праймером Deep Primer WBPR-21P –  час висихання – це близько 20 хвилин). Вирівняний шар – фотографії 2 і 3.

 2. Приклеювання стрічки до рами

Приклеїти паронепроникну стрічку (червону) на коробку з внутрішньої сторони (фото 4) і паропроникну стрічку (білу) із зовнішнього боку (фото 5). У кутах залишити припуск біля 4 см, так зване вухо (фото 6), склеїти стрічку смужкою клею.

 3. Вирівнювання та механічний монтаж коробки у віконному отворі

Встановити коробку в потрібному місці отвору, вирівняти в горизонтальному і вертикальному напрямку (фото 7) і зафіксувати за допомогою клинів або кубиків з пластмаси або просоченого дерева (фото 8). Механічно закріпити на анкера, дюбелі або консолі (залежно від рекомендацій виробника вікон) (фото 9 ).

 4. Приклеювання паропроникної стрічки зовні отвору

Зняти білу захисну плівку і приклеїти стрічку до стіни на загрунтовані і сухі косяки (фото 10). Після обережного натягування плівки притиснути смужку бутилу гумовим валиком, щоб забезпечити міцне з’єднання. Стрічку необхідно захистити від впливу атмосферних опадів протягом 3 місяців з моменту монтажу, в разі наклеювання до встановленого раніше вікна – негайно.

5. Заповнення щілини поліуретановою піною

Щілина між отвором і коробкою має бути повністю заповнена пружинистим ізоляційним матеріалом, компенсуючим рухи коробки, що виникають в результаті зміни температури і вологості навколишнього середовища. Найкращі результати дають високоякісні поліуретанові піни. Залежно від місця застосування і конструкції склопакетів можна застосовувати піну: Soudafoam Professional, Soudafoam Маxi, Soudafoam Maxi «Арктика» [Арктіка], Soudafoam  Maxi Sahara, Soudafoam Low Expansion, Flexifoam.
Перед нанесенням піни необхідно зволожити основу – це прискорює процес полімеризації і покращує клітинну структуру піни. Щілину заповнити піною тільки частково – піна розширюється під час затвердіння – так, щоб товщина одного шару була не більша, ніж 3 см (фото 11). Після затвердіння піни виступи відрізати гострим інструментом (фото 12), вважаючи при цьому, щоб не пошкодити стрічку.

6. Приклеювання паронепроникною стрічки (червоної) до отвору зсередини

Паронепроникна стрічка (червона) захищає шар поліуретанової піни від проникнення в нього водяної пари і вологи зсередини будівлі. Зняти білу захисну плівку і приклеїти стрічку до загрунтованого і сухого отвору (фото 13). Смужку бутилу притиснути гумовим валиком, щоб забезпечити міцне з’єднання стрічки зі стіною. Після приклеювання стрічка повинна щільно прилягати до основи по всій ширині. Місця з’єднання стрічки і виступаючих механічних кріплень додатково герметизувати клеєм Vapourseal.

Фотоальбом

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще немає рейтингу)
Loading...