Безрамне скління: ексклюзивно та надійно

Безрамне скління як інтер’єрне рішення прийшло в нашу країну з Фінляндії кілька десятиліть тому. Ця інноваційна технологія відкрила найширший спектр можливостей в питаннях стилю, практичності та ексклюзивного погляду на скління. Спочатку безрамне скління застосовувалося тільки для балкона і тераси. Зараз це скління використовують усюди: і в приватних будинках, і в квартирах, і навіть в комерційній нерухомості, наприклад в якості перегородок та вітрин.

Цей вид скління – один з дорогих, тому вважається елітним. Конструкція безрамного скління – це мінімум елементів, проте кожен з них найвищої якості.

Переваги безрамного скління

Головний плюс безрамного скління – ексклюзивний дизайнерський вигляд фасаду. Відсутність видимого профілю дозволяє забезпечити максимальний огляд. Ви можете безперешкодно милуватися видами та бути захищеними від дощу або вітру. За рахунок безрамного скління створюється максимально можливий світловий отвір, за рахунок чого збільшується світловий потік.

Скляні полотна конструкції дуже міцні та надійні. Вони захистять приміщення від пилу і опадів, вуличного шуму. Крім того, система влаштована так, що її неможливо відкрити зовні, а головне, що в даній технології використовуються міцне загартоване скло, яке захистить ваш будинок від вандалів і проникнення непроханих гостей.

Цей вид скління універсальний. Він підійде до будь-якого дизайнерського проекта. Ви можете засклити таким засібом веранду або балкон, терасу, не змінюючи при цьому загальний вигляд приміщення та будинку. Безрамні конструкції доречно впишуться в ваш інтер’єр. Прозоре скло не переманить на себе наявну особливість архітектури. До того ж, при бажанні, скляне полотно може бути прикрашене декором.

Безрамне скління до того ж не вимагає особливого догляду. Завдяки добрій вентиляції скла не потіють та доступні по всій поверхні з обох сторін. Досить просто підтримувати їх в чистоті іта періодично змащувати направляючі.

Що стосується ціни, то потрібно зазначити, що вартість безрамного скління дуже сильно варіюється. На кінцеву вартість впливає, в першу чергу, товщина скла і габарити. Крім того, скло може бути додатково декоровано або тоновано, за бажанням замовника, що також вплине на збільшення ціни. На сьогоднішній день замовлення та встановлення цієї конструкції доступна, як в преміум, так і в економ-класі. У компанії «Світ комфорту» ви зможете підібрати для свого приміщення ідеальний варіант скління за всіма необхідними параметрами і ціною.

Як працює конструкція безрамного скління

Конструкція безрамного скління складається з профілю і прикріпленим до нього скла. Конструкція з високою точністю повторює форму елемента, на якому встановлена. Скло кріпеться за допомогою спеціальних петель. Знизу і зверху встановлюються алюмінієві накладки. Нижній профіль є для скла направляючим елементом.

Зовні такий тип скління виглядає, як цілісна стіна зі скла. А відсутність вертикальних рамок і зовсім створює відчуття відсутності скління.

Системи безрамного засклення
Системи безрамного засклення
Системи безрамного засклення
Системи безрамного засклення
Системи безрамного засклення
Системи безрамного засклення

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ