Соціальна відповідальність

Соціальна відповідальність

«Світ комфорту»: Соціально відповідальне підприємництво – запорука успішного суспільства

Соціальна відповідальністьОднією зі складових підприємницької та корпоративної стратегії компанії «Світ комфорту» є соціальна відповідальність бізнесу. Крім реалізації соціальних програм з розвитку персоналу, охорони здоров’я та безпеки умов праці, ми активно беремо участь в благодійних та волонтерських проектах, акціях і соціальних програмах, направляючи частину прибутку на співфінансування вирішення соціальних проблем суспільства.

Компанія «Світ комфорту» – на стороні життєвих цінностей

Команда нашої компанії з активною життєвою позицією. Ми не залишаємося осторонь від реалізації проектів, які допомагають розвивати соціальну сферу: підвищувати якість медичних послуг, поліпшувати умови життя населення, сприяти розвитку соціально-економічного становища.Соціальна відповідальність

Персонал компанії взяв участь у благодійному проекті “З любов’ю до дітей”. На зібрані за результатами акції кошти для Вінницької обласної клінічної лікарні ім. Пирогова був придбаний сучасний апарат УЗД, який дозволяє виявити відхилення у дитини ще на ранніх стадіях вагітності та збільшити шанси малюка народитися здоровим.

Соціальна відповідальність«Світ Комфорту» надає благодійну допомогу дитячим будинкам. Так, за результатами акції «Допоможемо дітям разом» на зібрані кошти було закуплено товари першої необхідності для Меджібіжського дитячого будинку-інтернату.

«Світ комфорту» – компанія не тільки з продажу якісних вікон, дверей, ролетів та воріт, це компанія, яка веде соціально відповідальний бізнес. Ми вважаємо важливим і необхідним брати участь в соціально-економічному розвитку суспільства тв сприяти вирішенню соціально значущих проблем там, де ми ведемо свій бізнес, де живуть та працюють наші співробітники. В нас дуже серйозний підхід до участі в благодійних ініціативах, що сприяють соціально-економічному розвитку. Купуючи продукцію в компанії «Світ комфорту», ​​ви також вносите свій вклад у вирішення проблем нашого суспільства.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 1,00 з 5)
Loading...