Зовнішній сонцезахист від Світу комфорту.

Надмірні «порції» ультрафіолетових променів, які спрямовує на нас сонце у спекотний період року, несуть загрозу нашому здоров’ю, а також шкоду предметам інтер’єру наших приміщень.

Вирішення питання – встановити засоби сонцезахисту.

Ефективність систем зовнішнього сонцезахисту.

Зовнішній сонцезахист передбачає створення перешкоди для проникнення сонячних променів назовні.
Експериментальним шляхом доведено, що створивши перешкоду сонячному світлу за допомогою внутрішніх систем, температура в приміщенні знизиться на 6-7 градусів порівняно з тим, якби промені безперешкодно потрапляли через вікно.
Якщо ж влаштувати ще й тінь за допомогою зовнішньої системи або конструкції, то темпера в кімнаті зменшиться ще на 5-6 градусів.
Крім утворення області тіні, ці системи ще створюють перепону для проникнення пилу, вологи, шуму. Вони виступають і елементом сучасного дизайну екстер’єру будівлі.

Купити елементи зовнішнього сонцезахисту в Хмельницькому.

Салон вікон та дверей «Світ комфорту» пропонує нашим клієнтам найрізноманітніші конструкції та цілі системи захисту від надмірного природного освітлення від провідних світових виробників.

У нас Ви можете замовити:

  • звичайні тенти та навіси;
  • маркізи;
  • рафштори;
  • рефлексоли;
  • саншилди.

Ці види сонцезахисту улаштовуються з можливістю управління ними.

Ви можете замовити їх безпосередньо на цьому сайті, або зателефонувавши нашим менеджерам за номерами, зазначеними в розділі «Контакти». Вони нададуть Вам всі необхідні консультації, порадять найкращі варіанти вибору та зроблять приблизний розрахунок вартості замовлення.

Створіть собі світ комфорту.

Придбайте конструкції сонцезахисту в нашій компанії за оптимальну ціну.