Вертикальні жалюзі в Хмельницькому.

Багато вікон прикрашають вертикальні тканинні жалюзі, які не тільки створюють в приміщеннях затишок, але ще і практичні в експлуатації.

Ламелі вертикальних жалюзі виготовляють їх тканин з особливими просоченнями, які оберігають жалюзі від забруднень і деформації.

Будинки і квартири прикрасить досить оригінальний різновид вертикальних жалюзі — аплікаційні тканинні вертикальні жалюзі. Сконструйовані ці жалюзі таким чином, що з ламелі різних розмірів і кольорів створюються візерунки, малюнки, ламбрекени.
Найчастіше у квартирах та будинках їх використовують як жалюзі на кухню або дитячу кімнату.

У зв’язку з тим, що ці жалюзі кріпляться різними способами, їх можна поєднувати з ткнинними ролетами, горизонтальними жалюзі, а також традиційними шторами та тюлем.

На вертикальних аплікаційних жалюзі для офісних приміщень можливе відображення логотипу компанії.

Улаштування та управління вертикальними жалюзі.

Купити вертикальні жалюзі на кухню, дитячу кімнту, в офіс, навчальну аудиторію Хмельницький

Ламелі поєднуються за допомогою спеціального ланцюжка. Для правильного натягу вони оснащуються спеціальними тягарями, що розміщуються в кишені кожної стрічки ламелі.

Всі ламелі прикріплені до одного карнизу. На ньому вони можуть обертатися навколо своєї осі або вздовж карнизу. Механізм управління примушує ламелі рухатися.

Управління вертикальними жалюзі достатньо просте. Регулювання проходження світлового потоку здійснюється поворотом ламелі, відповідний його кут можна зафіксувати за допомогою ланцюжка.

Протягуванням тросика ламелі розсуваються в одну або обидві сторони.

Салон вікон та дверей “Світ комфорту” пропонує вибір на будь-який смак за кращу ціну!