Показано 2 результати

Roman Style – альтернатива ролетам “День-ніч”.

Об'ємні тканинні штори Roman-style - альтернатива ролетам

Об’ємні тканинні штори на рулонному механізмі.

Roman Style з механічним приводом з успіхом перенеслися на рулонні механізми, ставши альтернативою ролетів «день-ніч». Roman Style, на відміну від останніх, не є абсолютно плоскими, а мають певну об’ємність в розкритому стані, величина якої залежить від типу тканини і ширини стулок.

Принцип дії системи.

Roman Style мають в своєму арсеналі перевірений часом ланцюговий механізм, на який намотується спеціальна тканина, основа якої складається з прозорого тюлю з пришитими до нього смужками щільної матерії. Крізь цю непрозору тканину протягується система ниток, яка і відповідає за їх розкриття та закриття.

Всього одним рухом ланцюжка штора розмотується з барабана, і при бажанні фіксується в потрібному положенні. Але лише перебуваючи в крайній нижній точці, Roman Style дозволяє розкрити ламелі для регулювання кількості світла, що надходить. Обертаючись під дією ланцюга, барабан починає підтягувати нитки, які підбирають стулки штори.

Такий принцип пристрою дозволяє розкривати штору тільки в повністю опущеному стані, тобто розкрити її в проміжному положенні не вдасться.

Правильно підібрана тканина і параметри ролетів дозволять Вам вдихнути в інтер’єр трохи сучасності.