Відображається 1-12 з 14 результатів

Вертикальні пластикові жалюзі чудово захищають від сонячного світла, довговічні, а також прості у використанні і догляді. Конструкція вертикальних пластикових жалюзі виконана з:
алюмінієвого карниза з вертикальними пластиковими ламелями шириною 89мм, які прикріплені до карнизу за допомогою пластикових бігунків;
сполучної ланцюжка і шнура, завдяки яким відбувається поворот ламелей і рух їх вліво / вправо. Найбільшого поширення даний вид жалюзі отримав в медичних установах, на підприємствах громадського харчування і в місцях з підвищеною вологістю (басейни, ванні кімнати, сауни і лазні). Зручний винахід, заміна приїлися і запорошених завіс і портьєр. Вертикальні жалюзі зручні тим, що їх можна розмістити на вікна будь-якої ширини. Вони добре гармонують з інтер’єром, вільно допускають повітряну циркуляцію і не притягують пил. Широкі смуги вільно звисають від стелі до підлоги, не дають прямих променів проникати в приміщення. Чим привабливі вертикальні пластикові жалюзі? Звичайно ж, зовнішнім виглядом. Вони підходять для будь-якого дизайнерського рішення. Можуть бути зібрані вони в одноколірної, або багатобарвним комбінації.
При закритому використанні перетворюються в суцільну стіну, яка не допускає стороннього погляду в кімнату. Ширина ламелі (смуг) 89 мм. У трохи розгорнутому вигляді вони легко пропускають світло без прямого попадання. Кріпляться на карниз за допомогою бігунків, з’єднаних між собою шнуром.
Знаходяться збоку поворотні механізми дозволяють зрушувати і повертати смуги в різні боки.