Захист від сонця на вікнах – нагальна проблема для тих, хто живе на сонячній стороні. Особливо влітку спекотне сонце приносить багато дискомфорту. Промені легко пробиваються крізь вікна, від них нагрівається повітря в приміщеннях, вигорає паркет, змінює колір м’які меблі та штори. Від яскравого сонця втомлюються очі.

Як захистити вікна від сонця? Цим питанням люди стали задаватися ще з давніх часів, придумуючи і створюючи пристосування, які допоможуть зберегти комфорт усередині будинку в спекотні дні. Багато винаходів наших далеких предків з успіхом використовуються в сучасному світі. Всі типи захисту від сонця, придумані тисячі років тому, і ті, які створені в століття інноваційних технологій, засновані на здатності матеріалів поглинати або відбивати сонячні промені.

Компанія «Світ комфорту» пропонує кілька сучасних варіантів захисту ваших вікон від сонця.

Системи “3D SHADE”

Жалюзі 3D Shade – втілення в життя нових технологій декорування вікна і захисту приміщень від проникнення сонячних променів. 3D Shade – це вдале функціональне поєднання елегантної тканини і зручних у використанні горизонтальних жалюзі. Три функціональні площині, які містить конструкція жалюзі, дозволяє не тільки захищати кімнату від настирливого сонця, а й регулювати ступінь освітлення.

Рулонні римські штори (ROMAN STYLE)

Надійний захист від сонця і неповторність вашого інтер’єру додають унікальний вид рулонних штор ROMAN STYLE. Цей вид внутрішньої сонцезахисту з’явився в Україні порівняно недавно. «Родзинка» цих штор в поєднанні двох шарів тканини: прозора тканина використовується для нижнього шару, а щільна жаккардова, для верхнього. При цьому верх складається з горизонтальних смуг, які при повному опущенні штори утворюють м’які складки. Величина складки регулює світловий потік.

Вертикальні жалюзі

Цей вид жалюзі досить популярний. Раніше вертикальні жалюзі використовували переважно для захисту від сонця офісних приміщень. Сьогодні ж різноманітність матеріалів, кольорів та фактур настільки широка, що підібрати і купити жалюзі на вікна в кімнату можна під будь-який інтер’єр. Головні особливості вертикальних жалюзів – практичність, простота конструкції і естетичний вигляд.

Декоративні горизонтальні жалюзі

Найпопулярнішим видом жалюзі, які використовуються як в офісах, кабінетах, так і в кімнатах житлових будинків, є горизонтальні жалюзі. Вони гармонійно вписуються в будь-який інтер’єр, прості у використанні і не вимагають особливого догляду. Наша компанія пропонує широкий вибір горизонтальних жалюзі..

Пластикові ламелі добре затемнюють приміщення, не бояться вологи, їх легко мити. Такі жалюзі добре підійдуть на кухню. У нас ви знайдете широкий вибір кольору і фактури пластикових жалюзі.

Ламелі з дерева також прості в догляді. Вони стійкі до впливу сонячних променів і перепадів температур повітря. Крім того, дерев’яні жалюзі добре відбивають сонячне світло, і є відмінним звукоізолятором.

Бамбукові жалюзі відрізняються легкістю, але при цьому не поступаються в міцності. Їх особливість в екологічності: вони виготовляються з натурального матеріалу – бамбука. Природна текстура цих жалюзі дозволяє захищати приміщення від впливу ультрафіолету і в той же час пропускати повітря.

Рулонні штори

Особливість рулонних штор – різноманітність декоративного полотна. Широкий вибір малюнків, візерунків і фактур, щільність полотна дозволяють підібрати рулонні штори і для дитячої кімнати, і для робочого кабінету, і для приміщення в кафе. Прямокутне полотно в опущеному вигляді повністю закриває віконну раму і не дає сонцю проникати в приміщення. Управляти рулонними шторами дуже просто – за допомогою ланцюжка ви можете опускати і піднімати штору, регулюючи освітлення в кімнаті.

Штори «День-Ніч»

Штори «День-Ніч» – нове покоління стильних сонцезахисних систем, що з’єднують в собі кращі якості інших видів віконного сонцезахисту – штор, жалюзі, ролетів. За допомогою тканинних ролетів «День-Ніч» ви можете в будь-який час доби створювати в вашому домі затишок і комфорт. Завдяки багатошаровому полотну ці штори мають кілька режимів регулювання світла. Ці штори також різноманітні по дизайну полотна і легко впишуться в будь-який інтер’єр.