Показано 3 результати

Розсувні системи: практичне та стильне рішення

Розсувні двері називають ще двері-купе. Ця конструкція створена для тих, хто цінує простір та комфорт, кому важливий стиль і зручність. На сьогоднішній день розсувні міжкімнатні двері – популярне рішення в інтер’єрі. Завдяки надійним кріпленням профілів, полотна дверей легко відкриваються та закриваються і зовсім не займають простір кімнати в відкритому вигляді. Для розміщення розсувних систем потрібно лише трохи вільного місця уздовж поверхні стіни.

Ці конструкції також відмінний елемент для зонування кімнат. Ковзаючи уздовж стін двері справжня знахідка в прохідних приміщеннях, оскільки навіть двоє відкритих дверей можуть зайняти практично весь вільний простір, а встановлення розсувних дверей збереже корисний простір приміщень. Розсувні двері відмінно впишуться в будь-який сучасний інтер’єр завдяки широкому вибору дизайну. Розсувні двері можуть бути декоровані деревом, МДФ, склом. Крім того, замовник може вибрати відповідний йому тип конструкції і спосіб установки.

Компанія «Світ комфорту» пропонує придбати розсувні дверні та віконні системи високої якості і за приємною ціною.

Підйомно-розсувні дверні та віконні системи

Підйомно-розсувні двері та вікна – оригінальне інтер’єрне рішення. Це відмінний вибір, як для невеликої квартири, так і для дому. У цій конструкції безліч переваг. Підйомно-розсувні двері та вікна візуально збільшують і економлять простір кімнати, забезпечують максимальну освітленість приміщення та дозволяють в повній мірі насолодитися прекрасним видом з вікна. Незважаючи на великі розміри підйомно-розсувних конструкції, проблем з їх експлуатацією не виникне. Зручний механізм дозволяє з легкістю відкривати і закривати двері навіть дітям.

Паралельно-розсувні системи

Кожна з рухомих стулок паралельно-розсувних системи рухається в своїй площині. Такі конструкції знаходять своє застосування при склінні виходу на терасу, лоджію або балкон. Також паралельно-розсувні двері можуть відмінно виконувати функцію зонування простору.

Ухильно-розсувні конструкції

Ухильно-розсувні двері доречні в приміщеннях з великими отворами. Вони не займуть територію у відкритому вигляді. Фурнітура конструкції дозволяє двері легко і практично безшумно ковзати уздовж рам. Крім того, конструкція оснащена спеціальним механізмом, який дозволяє відкидати стулку для провітрювання, не відкриваючи при цьому дверей.

У компанії «Світ комфорту» ви можете придбати розсувні дверні та віконні системи будь-якого типу. Розсувні конструкції універсальні. Їх можна встановити в будь-якому приміщенні: на веранді, балконі або лоджії, для входу в басейн або в зимовий сад, прикрасити ними фасад будинку, забезпечивши відмінний панорамний вид, або використовувати в якості міжкімнатних перегородок  для зонування приміщення.