Компанія «Світ комфорту» пропонує широкий вибір якісних ролет для вікон та дверей. Ролетні системи надійно захистять ваш будинок від злому, забезпечать шумоізоляцію та захист від погодних умов і сонця.

Ролети та рольставні

Рольставні виготовляються з металу. Вони підходять, як для вікон, так і для дверних прорізів. Рольставні відкриваються вертикально, змотуючи рулоном вгору або вниз. Також такі ролети часто використовують як перегородки в офісах. Однак основна їх функція все ж захисна. Ролети встановлюють зовні для захисту скла та від проникнення небажаних гостей. Також вони сприяють підтримці оптимального мікроклімату в приміщенні, стаючи перепоною сонячного світла, вітру і пилу.

При виборі рольставней ви не будете обмежені в колірній гамі та зможете підібрати колір, який гармонійно впишеться в ваш інтер’єр.

Ролетні ворота

Особливість ролетних воріт – компактність. Вони можуть згортатися і ховатися в короб на стелі, не займаючи простору. Крім того, ролетні системи підходять для установки в отвори нестандартних розмірів. Вони прості в експлуатації і не вимагають особливого догляду.

Ролетні ворота мають естетичний зовнішній вигляд і сучасний дизайн. Вони прикрасять будь-який інтер’єр та впишуться в будь-який ландшафт завдяки широкому вибору кольору та фактури.

Ролетні решітки

Ролетні решітки використовують в магазинах і торгових центрах. Конструкція ґрат дозволяє надійно захистити майно і забезпечити відкритість вітрини для покупців цілодобово. Виготовлені з алюмінію ролетні решітки стійкі до корозії, легкі та прості у використанні, а багата колірна гамма дозволяє підібрати решітки до будь-якого інтер’єру.