LuxPeel: рідкий захист для вікон, дверей, підлог та інших поверхонь

Будівельні технології, як і все в нашому світі, стрімко розвиваються. Унікальні розробки, успішні експерименти, інноваційні методи і засоби спрямовані на те, щоб удосконалити, зробити якісніше, надійніше і довговічніше вже існуючі технології в сферах будівництва та ремонту. Один з новітніх розроблених матеріалів – рідка захисна плівка.

Де застосовується рідка плівка, в чому її особливості та переваги, як її використовувати – далі в нашому матеріалі.

Рідка захисна плівка

LuxPeel Protection

Технологія застосування рідкого захисту

Під час масштабного ремонту так важливо не пошкодити і зберегти презентабельний вигляд скляних та мармурових поверхонь, меблів, вікон, керамічної плитки. Для цього часто використовують простий поліетилен і скотч, а в деяких випадках використовують фанеру. Однак, обмотування скла поліетиленом – досить трудомістке заняття, яке не гарантує надійний захист поверхні від механічних пошкоджень, а «запакувати» всі поверхні фанерою або ДСП дозволить собі не кожен. Компанія LuxPeel Protection являє інноваційне рішення – рідку захисну плівку для поверхонь.

Плівка LuxPeel являє собою унікальний рідкий склад, який легко наноситься на поверхню, будь то скло або кераміка, дерево або плитка, головне, щоб поверхня була гладкою. Нанести рідку плівку можна трьома способами: за допомогою валика, пульверизатора або просто малярським пензлем. Висихаючи, рідина утворює щільну полімерну плівку, яка і буде служити тимчасовим захистом поверхні від ушкоджень при проведенні ремонтних або будівельних робіт, а також при транспортуванні. Рідка форма матеріалу дозволяє ретельно та швидко покрити поверхню, а по завершенні всіх робіт плівка знімається без особливих зусиль.

Рідка плівка LuxPeel упакована в пластикові відра, різних обсягів. Вона являє собою полімер прозорого кольору, який абсолютно безпечний для здоров’я людини, оскільки на 95% складається з води.

Чому краще використовувати рідку плівку

Рідка плівка, як засіб захисту поверхонь, набагато ефективніше інших засобів та методів. По-перше, наносити її на поверхню дуже легко на відміну, наприклад, від поліетилену.

По-друге, полімер який наноситься  дуже щільно прилягає до поверхні, буквально приклеюється до неї, виключаючи тим самим тертя матеріалу та поверхні. Висихаючи, рідина утворює щільну плівку, стійку до механічних пошкоджень, а також до агресивних рідин і засобів, які можуть застосовуватися в ремонті. Плівку не доведеться поправляти або змінювати протягом всіх робіт. Рідка плівка гарантовано захиститить будь-яку поверхню від потертостей, подряпин, плям і відколів. Поруч з захищеною поверхнею можна спокійно працювати болгаркою та зварювальним апаратом.

Первозданний вигляд скла, дерева, кераміки залишиться не тільки незмінним, а навіть покращується, адже рідка плівка володіє очисними властивостями: поверхню не доводеться мити або чистити після зняття плівки.

По-третє, нанесену рідку плівку можна не знімати дуже довго – навіть протягом декількох років. А після зняття плівка не залишить ніяких слідів на поверхні.

Від чого може захистити рідка плівка LuxPeel

Рідка плівка захистить непористі  поверхні від:

  • від будівельного пилу, бруду;
  • при транспортуванні – від дрібних подряпин;
  • від впливу високих та низьких температур;
  • від будівельних розчинів і різних речовин (фарби, піни, герметики);

За допомогою рідкої плівки LuxPeel поверхні не доведеться відновлювати або оновлювати. Її використання істотно скорочує і час робіт, і фінансові витрати. Використання плівки LuxPeel – вигідне рішення практично в будь-якій ситуації.

«Світ Комфорту» рекомендує рідку плівку LuxPeel

«Світ Комфорту» – офіційний представник компанії LuxPeel Protection. Продукція LuxPeel – це не лише гарантована якість і надійність, а й гарна ціна: плівка LuxPeel аналогів закордонних виробників.

LuxPeel пропонує універсальну захисну плівку для непористих поверхонь, плівку для захисту фарбувальних цехів і камер, для надійного захисту вікон, поверхонь з мармуру, граніту, кахелю, а також плівку для лакованого паркету. Крім того, в асортименті продукції є рідка тонувальна плівка, що володіє сонцезахисними та енергозберігаючими властивостями.

Виробництво LuxPeel Protection знаходиться в Україні. Замовникам не доведеться чекати поставку плівки: вона завжди є на складі в будь-якій необхідній кількості. У виробництві рідкої плівки використовується європейська сировина та суворо дотримується технологія виготовлення.

Використовувати захисну плівку дуже просто!

1. Нанесіть плівку на будь-яку непористу поверхню пензлем або валиком та дайте висохнути.

Рідка захисна плівка

2. Після закінчення ремонту просто зніміть нанесений шар обережно потягнувши за куток плівки.

Рідка захисна плівка

3. Зберіть та утилізуйте матеріал як звичайні побутові відходи.

Рідка захисна плівка

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ