Компанія «Світ Комфорту» – досвідчений та надійний партнер в реалізації ваших ідей в ремонті та будівництві. Ми допомагаємо втілити в життя поставлені завдання за допомогою продукції, виготовленої з високоякісних, довговічних матеріалів.

«Світ Комфорту» працює тільки з відомими торговими марками, які зарекомендували себе на ринку, як надійні та якісні виробники. У їх числі – група компаній «Алютех», фабрика вікон «Віконда», відомі бренди «WDS», «LUVIN», «Sunny», «Werzalit», «TopaLit», «Wisniowski» та інші. Рік за роком база наших замовників розширюється, а штат кваліфікованих співробітників зростає.

Про насКомпанія «Світ Комфорту» пропонує:

У нашому каталозі продукції ви зможете підібрати те, що вам потрібно по дизайну і стилю, вибрати виробника, придбати готовий виріб або замовити за індивідуальними розмірами та дизайном. Ми пропонуємо широкий вибір продукції за різними ціновими категоріями.

Історія розвитку компанії «Світ Комфорту»

Компанія була заснована в 2003 рік. Основна послуга компанії на той момент – продаж і установка світлопрозорих ПВХ конструкцій. Згодом «Світ Комфорту» розширювала асортимент своєї продукції та напрацьовувала клієнтську базу. Продажі стрімко йшли вгору, впізнаванність бренду росла.

Першими великими замовниками були власники приватних будинків та новобудов.

Новий виток розвитку стався навесні 2005 року: компанія переїхала в новий великий офіс, з’явилися менеджери професійні монтажні бригади і бухгалтера, відкрилося величезне складське приміщення, яке служило і як виробничий цех, і як склад для зберігання готової продукції. Компанія поступово розширювала асортимент продукції: з’явилися воротні та ролетні системи. Зростала співпрацю з відомими виробниками.

З 2007 року компанія «Світ Комфорту» бере участь в Міжнародних Конгресах «Вікна. Двері. Фасадні Системи ».

Про нас

У 2012 році компанія відкрила ще один офіс. У 2015 році «Світ Комфорту» відсвяткувала перемогу в рейтингу «ТОП 10» де зайняла призове, четверте місце, серед лідерів продажів ПВХ конструкцій в Україні. «Світ Комфорту» також отримала престижний статус «Лідер 2017 року» за версією незалежного оцінювання Національного бізнес – рейтингу: 1 місце серед суб’єктів господарювання за показником «Загальна тривалість фінансового циклу» та 3 місце серед суб’єктів господарювання України в номінації «Ділова Активність».

Зараз в скарбничці «Світ Комфорту»: більше 7 000 замовників приватного сектора, встановлено більше 13 000 м2 ПВХ виробів.

Компанія «Світ Комфорту» – гарантія якості та втілення в життя вишуканих дизайнерських ідей

Компанія продовжує розширюватися, пропонуючи своїм замовникам нові можливості. Завдання компанії – бути не тільки успішними, а й приносити максимальну користь кожному замовнику.