Правильний догляд за вікнами – коротка інструкція для власників

Правильний догляд за вікнами – коротка інструкція для власників

Металопластикові вікна функціональні, добре гармоніюють з будь-яким інтер’єром та екстер’єром будівлі. Конструкції розраховані на довгострокову експлуатацію. Єдине, що потрібно металопластиковим вікнам – правильний профілактичний догляд кожних півроку. Найкращий час для подібних процедур – весна та осінь.

Для догляду за пластиковою частиною вікна підійде мильний розчин або спеціальний миючий засіб для пластику. Засіб для догляду за пластиком повинен бути рідким. Наносити на поверхню його можна за допомогою м’якої серветки. Забороняється використовувати засоби в складі якого є абразивні компоненти, ацетон, різноманітні розчинники, бензин. Використання порошкових та шліфуючих паст для очистки призведе до утворення подряпин та втрати глянцевої поверхні.

Важливо також правильно підібрати матеріал для витирання. Він повинен бути з бавовни або мікрофібри, інакше не вийде уникнути появи розводів та подряпин.

Спочатку сухим матеріалом видаляєте пил, далі вологим матеріалом з мильним розчином видаляєте плями та стійкі забруднення, потім треба промити чистою водою та витерти до сухого стану. На чисту поверхню можна нанести спеціальний поліроль для пластику, що дозволить згладити подряпини та покращить зовнішній вигляд.

Не варто залишати без уваги резинові ущільнювачі, які розташовуються по периметру вікна та захищають нас від холодного вітру, втрати тепла з приміщення.

Щоб віконна фурнітура правильно працювала, необхідно два рази на рік очищати рухомі деталі фурнітури від забруднення та змащувати їх маслом. Головна вимога – відсутність смол та кислот.

Догляд досить простий. Виконуючи всі рекомендації з догляду за металопластиковими вікнами від спеціалістів «Світ комфорту», Ви переконаєтесь в тому, що зробили правильний вибір.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще немає рейтингу)
Loading...