Показано 3 результати

Склопакет для пластикового вікна Хмельницький.

Склопакет — світлопрозора конструкція, яка має два і більше скла, скріплених (склеєних) між собою у порядку: скло — повітряна камера (газ) — скло — і т.д. Склопакет призначений для заміни звичайної шибки — це сприяє підвищенню такої якості вікна, як опір теплопередачі, оскільки повітря та деякі інші гази погано пропускають тепло.

Склопакети на пластикові вікна. Кращий вибір Хмельницький.

Класифікація склопакетів.

Склопакети відрізняються:

  • За кількістю камер. Між кожними двома листами скла утворюється простір, котрий називається камерою. У зв’язку з цим склопакети поділяють на однокамерні (два листи скла), двокамерні (три листи скла) і т. д.
  • За товщиною. Товщина склопакета — це повна товщина блоку разом зі скляною й повітряною частиною. Зустрічаються склопакети товщиною 24, 32, 36, 42, 44 мм і ін.
  • За типами застосовуваного скла: звичайне, енергоощадне «І» типу — листи скла з низькоемісійним покриттям, котрі надають можливість різко підняти енергоощадні властивості, особливо з використанням газонаповнення.
  • За формулою склопакета — скло/марка-дистанція/наповнення-скло/марка.

Кращий вибір склопакетів.

Купити пластикові вікна Салону вікон та дверей “Світ комфорту” можна, замовивши найбільш оптимальний варіант склопакету.
Наші менеджери допоможуть Вам з консультаціями та порадами. Вони прорахують вартість віконного блоку з урахуванням вибраного Вами склопакету та встановлення його майстрами компанії на об’єкті замовника.