Показано 12 результатів

Пластикові вікна Хмельницький.

Теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості металопластикових вікон значною мірою забезпечуються якістю профільних систем.
На перший погляд профіль у всіх пластикових вікон одинаковий.
Разом з тим, є дуже важливі особливості, які характеризують його якість.

Пластикові вікна із армованого  металом якісного профілю.

Характеристики віконного профілю.

  1. Однорідність та абсолютна гладкість (відсутність зернистості, розводів та градієнту поверхні).
  2. Ширина профілю. 58мм – класичний варіант для житлових приміщень. 70мм – для пластикових вікон, що встановлюються на висотних спорудах або там, де суворий клімат. 90мм – профіль преміум-класу з особливо високими тепло- та шумоізоляційними властивостями.
  3. Товщина стінок профілю. Для житлових будівель вона має бути 2,5 – 3мм.
  4. Кількість повітряних камер. (Чим більша кількість камер, тим вища тепло- та шумоізоляція). Вона залежить від ширини профілю. 58мм профіль – до 3-х камер, 70мм – від 3-х до 5-ти камер (користуються найбільшим попитом), 90мм – норма у 6 камер.
  5. Кількість камер склопакету. Однокамерний пакет (легкий) складається із двох герметично запакованих листів скла, між якими утворюється одна повітряна камера. Між трьома листами скла є дві камери і так далі, тільки пакети з більше ніж двома камерами є дуже важкими і використовуються тільки в особливих випадках.
  6. Ущільнення рами. В житлових приміщеннях їх повинно бути два, інакше під рамою буде утворюватися конденсат, вони також мають щільно прилягати до рами по всьому периметру.

Вікна Хмельницький від “Світ комфорту”.

Наша Компанія використовує в своєму виробництві вікон лише профілі відомих європейських виробників VEKA і WDS від торгових марок EVROLINE, SOFTLINE, ВІКОНДА і OLIMPIA.
Вікна ВЕКА та ВДС – гарантія якості та відмінних тепло-, шумоізоляційних характеристик, затишок і комфорт на десятки років.

Купити пластикові вікна від світових виробників можна безпосередньо на цьому сайті. Замовте високоякісні пластикові вікна в нашій компанії за кращу ціну.