Якісні та надійні пластикові вікна від компанії «Світ комфорту»

Пластикові вікна із якісних та надійних профільних систем.


Пластикове вікно, його конструктивні елементи. Купити пластикове вікно у Хмельницькому

У нашому каталозі продукції представлені віконні профільні системи WDS, розроблені за допомогою інноваційних технологій з дотриманням європейських норм якості. ПВХ системи WDS абсолютно безпечні, відрізняються довговічністю та функціональністю.

Компанія «МІРОПЛАСТ» – виробник профілів WDS – найбільших виробник ПВХ профілів в Україні. Унікальну якість продукції цієї компанії визнано не тільки в нашій, а й в інших країнах світу. Кожен виріб тестується в спеціальній сертифікованій лабораторії, яка підтверджує дотримання міжнародних стандартів якості.

Профілі WDS

Профілі WDS завдяки сучасним технологіям покликані контролювати клімат всередині приміщень. Влітку вони захистять будинок від спекотної жари, а в зимовий період надійно протистоятимуть морозові та збережуть тепло, забезпечуючи комфортні умови всередині вашого будинку круглий рік.
Профільні системи ВДС

Профільні системи WDS відрізняються особливою міцністю, вони не деформуються та не стираються, мають також високу шумоізоляцію.

Віконні профілі WDS гармонійно вписуються в будь-який проект приміщення. Вишуканий дизайн та варіанти ламінації вразять навіть найвибагливішого замовника.

Вікна Века

Ще одні вікна, які пропонує компанія «Світ комфорту» в м. Хмельницький, – віконні системи VEKA. Вони також виробляються в Україні дочірньою компанією німецького концерну зі світовим ім’ям «VEKA AG». Компанія – одна з основних лідерів у розробці та виробництві віконних профілів високої якості. Продукція концерну поставляється в багато країн, а виробничий цикл контролюється головним підприємством в місті Зенденхорст.

Вікна века - профільні системи нового покоління

Пластикові вікна ВЕКА відповідають одному з найбільш значущих стандартів – знаку якості RAL, що підтверджує високу надійність і безпеку систем VEKA.

Профілі VEKA встановлюють в будинках навіть в екстремальних кліматичних зонах. Цим вікнам не страшний ні суворий мороз, ні підвищена вологість, ні жаркий клімат.

Купити пластикові вікна у м. Хмельницький.

Широкий асортимент профільних систем у Салоні вікон та дверей “Світ комфорту” дозволяє вибрати та купити пластикові вікна, які відмінно підійдуть до будь-якого інтер’єру та задовольнять потреби клієнта.

Придбайте пластикові вікна у нашій компанії за кращою ціною.