Питання-Відповідь

Як обрати якісні металопластикові вікна

Чим обумовленні ціни на вікна?

На ціну вікна можуть впливати різні фактори

– розміри вікна, кількість стулок, колір вікон, додаткові опції безпеки і комфорту, декор вікна та ін.;

-вид монтажу (звичайний або по ДСТУ);

-додаткові аксесуари (відливи, підвіконня, москітні сітки, тканинні ролетки і т.д.).

Звертайтесь до професіоналів, які допоможуть підібрати вікна, що зможуть задовільнити Ваші побажання та потреби.

Вибір профілю

Профільні системи відрізняються за зовнішнім виглядом і кольором, і кожен профіль має в поперечному перерізі свою власну форму. Пластикові віконні профілі (з ПВХ) всередині порожнисті і складаються з кількох повітряних камер. Кількість камер підвищує теплозберігаючі властивості профілю.В якісному профілі повітряних камер повинно бути не менше трьох, а товщина зовнішніх стінок профілю не менше 2,8 мм.

Вибір склопакету

Беручи до уваги, що основну площу віконного прорізу займає саме склопакет, до його вибору потрібно підійти дуже серйозно. Найчастіше від характеристик склопакета залежать теплотехнічні та звукоізоляційні характеристики віконної конструкції в цілому.
При виборі склопакета слід врахувати його призначення.

-легко позбавлять Вас від зайвого шуму, а також допоможуть зберегти тепло у Вашому домі двокамерні склопакети. Такі конструкції мають триз скла, між якими знаходяться повітряні камери.

-вдалим варіантом для тих, хто хоче збільшити теплоізоляцію в своєму житлі, буде замовлення склопакетів, виготовлених з використанням спеціального енергозберігаючого і-скла. Для заощадження тепла на скло наноситься спеціальне покриття, яке не пропускає інфрачервоне випромінювання. Це дозволяє влітку зберігати у приміщенні прохолоду, а взимку не випускати тепло.

Таким чином, від Ваших побажань буде залежати вибір склопакета з необхідними властивостями.

Вибір фурнітури

Саме фурнітура регулярно перебуває під впливом механічних і вагових навантажень, від її якості залежить довговічність і надійність експлуатації, а також багатофункціональність Ваших вікон.

Фурнітура – це складний механізм замикання, що складається більш ніж з сотні деталей, який забезпечує щільне прилягання стулки до віконної рами.

Крім стандартного комплекту фурнітури, Ви можете вибрати безліч допоміжних опцій.
До додаткових можливостей фурнітури відносяться: обмежувач повороту, який забезпечує фіксацію стулки в крайньому відкритому положенні; обмежувач відкидання стулки, що забезпечує безпечне провітрювання; мікроліфт, який дозволяє піднімати осілу стулку, розвантажуючи тим самим петлі.

Правильний монтаж вікна

100% якісне вікно – це 70%власне саме вікно і 30% – правильний монтаж. Професійний монтаж вікна забезпечить повноцінне функціонування вікна,довговічність, дозволить запобігти появі протягів, цвілі на відкосах, а також заощадити Ваші кошти на опаленні.