Підвіконня Werzalit – 6 унікальних переваг лідера серед підвіконь

Підвіконня Werzalit – 6 унікальних переваг лідера серед підвіконь

Підвіконня Werzalit почали виготовляти 60 років тому в Німеччині. Компанія використовує унікальну технологію виготовлення: застосовується метод пресування якісної дерев’яної стружки та натуральних полімерних смол. Також використовують багатошарове покриття, яке також підлягає пресуванню. В результаті користувач отримує єдине ціле полотно, а не клеєний продукт. Продукція ТМ «Werzalit» відома в усьому світі та давно вже отримала визнання користувачів.

Серед основних переваг підвіконь Werzalit виділяють наступні:

  1. Надщільна однорідна структура забезпечує підвищену стійкість до вологи;
  2. Висока стійкість стійкості матеріалу до кліматичних факторів;
  3. Термостійкість. Підвіконня витримують короткострокові впливи високих температур (до 180 °С). Крім того, нагрівання до +90°С або промерзання до -50°С не призводять до деформації;
  4. Стійкість до дії агресивних миючих засобів;
  5. Для виробництва використовуються екологічно чисті матеріали, тому такі підвіконня можна використовувати навіть в дитячих кімнатах.
  6. Контроль якості на кожному з етапів виготовлення.

Внутрішній дизайн інтер’єру дуже важливий, а підвіконня Werzalit дозволить забезпечити і загальну естетику. Різноманітність кольорів, форм, типорозмірів та декору дозволять обрати підвіконня саме під Ваш загальний стиль, підкреслити елегантність Вашого смаку.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще немає рейтингу)
Loading...