Перевіряємо склопакет на наявність енергоефективного покриття

Перевіряємо склопакет на наявність енергоефективного покриття

Візуально відрізнити енергоефективне скло від звичайного майже неможливо, оскільки вони виглядають абсолютно однаково. Ідентифікація ускладнюється відсутністю у вільному доступі приладів, які дозволяють підтвердити наявність теплозберігаючого шару. Цим активно користуються різні шахраї, які намагаються продати звичайні вікна за завищеною ціною. Щоб не стати жертвою шахраїв, важливо знати, як можна самостійно перевірити енергозберігаючі склопакети на наявність спеціального покриття.

Виявляється спосіб досить простий та не потребує спеціального обладнання або вмінь. До скла підноситься запалена свічка або запальничка, після чого вивчається колір полум’я, яке відбивається у вікні. Якщо виробник використав енергоефективне скло, то зображення на різних боках склопакету будуть суттєво відрізнятись. В стандартному однокамерному склопакеті вогники будуть одного кольору.

Компанія «Світ комфорту» пропонує широкий вибір металопластикових вікон для приватних будинків та квартир. Ми використовуємо тільки якісні вироби європейських та українських виробників, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для Вас як з точки зору експлуатаційних властивостей, так і з точки зору вартості. У нас Ви можете придбати металопластикові вікна за найкращими цінами, захистивши себе від переплат та довготривалого очікування виготовлення.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще немає рейтингу)
Loading...