Особливості обслуговування металопластикових вікон

Особливості обслуговування металопластикових вікон

Металопластикові вікна – досить складні конструкції, які потребують періодичного обслуговування.

Віконні конструкції характеризуються високими технічними характеристиками, вони захищають від холоду, вуличного шуму, покращують естетику інтер’єру та екстер’єру, не потребують спеціального догляду та їх легко чистити від пилу.

Пластикові віконні системи не бояться температурних перепадів, та пропускають необхідну кількість світла для природньої інсоляції. Проте час від часу вікна потребують догляду та обслуговування.

Типовими причинами необхідності технічного обслуговування є:

  • несправність фурнітури;
  • виникнення конденсату;
  • наявність протягів;
  • пошкодження склопакетів;
  • виникнення дефектів профілю у вигляді подряпин тощо.

Популярна дисфункція – порушення роботи фурнітури, яке проявляється у складності при відкриванні та закриванні. Подібні несправності потрібно усувати відразу, інакше в майбутньому користувач просто не зможе відкрити або закрити вікно. Часто проблема вирішується звичайним регулюванням фурнітури, але іноді потрібні комплексні роботи.

Ще однією дуже частою ознакою несправності є поява конденсату в камерах, що свідчить про втрату герметичності. Досить часто такі вікна починають пропускати протяги, і якщо не усунути основні причини, то взимку в склопакеті буде утворюватися крижаний покрив, що може призвести до повної несправності системи.

Професійне обслуговування віконних конструкцій дозволить продовжити термін експлуатації конструкцій та покращити їх характеристики. Спеціалісти оперативно усувають всі несправності завдяки наявності необхідних елементів конструкції та інструментів. Попередньо проводиться діагностика віконних систем.

Для підтримки металопластикових вікон у робочому стані рекомендується проводити регулярне обслуговування, яке передбачає окреме замовлення виїзду спеціалістів на об’єкти та виконання ряду певних робіт:

  • огляд конструкцій (склопакетів, рам, стулок);
  • перевірка роботи фурнітури;
  • змазування фурнітури та ущільнюючих елементів;
  • регулювання стулок;
  • чистка профіля та ін.

Замовивши віконні конструкції в компанії «Світ комфорту», Ви можете бути впевнені в якості та відсутності дефектів. При необхідності Ви можете звернутись до наших спеціалістів для сервісного обслуговування. При необхідності спеціалісти замінять несправні або зношені елементи системи.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще немає рейтингу)
Loading...