Нестандартні склопакети

Нестандартні склопакети

Загартоване скло

Найміцніший варіант скла, який застосовується у виробництві склопакетів – це загартоване скло. Широкою популярністю гартоване скло користується в засклення вітрин магазинів, фасадів, вікон, балконів, лоджій.Для виготовлення елементів меблів використовується виключно найміцніше і безпечне скло. Тому, в облаштуванні внутрішнього простору приміщень гарт скла відіграє основну роль. До того ж гартоване скло віконних конструкцій збільшує світловий отвір, додає приміщенню презентабельний і елегантний вигляд. Щоб знизити вартість склопакета, можна чергувати різні скла, наприклад, з боку вулиці скло гартоване, а з боку кімнати скло звичайне.

Технологія виготовлення. Унікальні властивості розжареного скла досягаються шляхом термічної обробки – гартування, яка складається з двох основних етапів:

 • Скло нагрівають до температури гарту, яка перевищує 600 ° С. Вся теплова енергія склом поглинається і рівномірно поширюється. Змінюючи молекулярну структуру всередині речовини, скло переходить в рідкий стан.
 • Після нагріву скло швидко охолоджують. При такому процесі поверхню скла знаходиться в стані сильного стиснення і відразу твердне, в той час як внутрішня частина в стані розтягування стає пластичною.Поступово продовжуючи охолодження скла, тверднуть і його внутрішні шари.

Таким чином, в гартоване скло утворюється система напруг, яка значно підвищує механічну і термічну міцність скла. Тому не дивно, що гартоване скло відноситься до кращого рішення захисту та безпеки в порівнянні зі звичайними стеклами.

Переваги розжареного скла:

 •  Стійке до перепадів температур. Скло минуле загартування може витримати температуру до 300 ° C, що виключає ризик руйнування скла від великої різниці температур.
 •  Чи безпечно в застосуванні? Якщо скло розіб’ється – не варто побоюватися травм і порізів, так як воно розпадається на дрібні осколки, які не мають гострих кутів.
 •  Чи не піддається впливу вібраційних навантажень? При навантаженні до 250 МПа виріб зі скла не руйнується, а зберігає первісну міцність і стійкість.
 •  Максимальна міцність на удар і вигин. Ударопрочность розжареного скла в 6 – 7 разів перевищує скло звичайне.
 •  Високі оптичні властивості. Процес термічної обробки не впливає на оптичні властивості скла, що дозволяє йому зберегти високі оптичні властивості навіть в тонованих стеклах.

Триплекс

Триплекс являє собою конструкцію, що складається з двох і більше листів скла, скріплених між собою полімерною плівкою або особливою смолою, з застосуванням автоклавного методу пресування. Така технологія виготовлення скла дозволяє досягти максимальну міцність і стійкість до впливу різних навантажень: вітрі, снігу, ударам. Безпека матеріалу залежить від кількості шарів скла і його товщини.Встановлюючи різну кількість листів триплекса, можна регулювати міцність скла.

Триплекс відноситься до безпечного класу скла, який забезпечує захист і комфорт в приміщенні. Він може бути зібраний з різних видів скла: звичайних, енергозберігаючих, пофарбованих у масі. Так до основної функції безпеки триплекса приєднаються ще й додаткові функції скла. У триплексі використовується полімерна плівка різних видів, що дає можливість пограти з різними відтінками і підібрати колір відповідно до індивідуального смаку замовника.

  Види триплекса:

 • прозорий триплекс
 •  кольоровий триплекс
 • матовий триплекс
 •  декоративний триплекс
 •  Триплекс з візерунком

Переваги триплекса:

 •  Ефективна безпеку. Кожен господар квартири стурбований тим, щоб при руйнуванні скла, його діти і інші домочадці не постраждали. Компанія «Світ Комфорту» подбала про безпеку дітей в будинку або співробітників в офісі. При ударі триплекс не розсипається на дрібні ріжучі осколки, а надійно тримається сполучною речовиною. Це набагато знижує небезпеку отримання травм від розбитого скла.
 •  Максимальна міцність. Триплекс може протистояти злому і намірам зловмисників. Він витримує удари каменем, ломом, молотком, кувалдою, навіть вогнепальною пострілів. Наприклад, триплекс з семи шарів скла здатний «затримати» кулю з автомата марки «Калашников».
 •  Підвищений захист. Існують триплекси з високим ступенем захисту від ультрафіолетових променів. Такий вид триплекса найбільш часто застосовується в склінні вітрин магазинів, що дозволяє захистити товари від вигорання. Також він збереже шпалери і предмети інтер’єру від вицвітання.
 •  Звукоізоляція. Триплекс значно знижує рівень вуличного шуму в приміщенні, завдяки товщині і кількості стекол, а також ширині повітряних камер. Ця функція склопакета актуальна для «тихих» кімнат будинку: спальні, дитячої або кімнаті відпочинку.

Кольорове скло

Нестандартні склопакети

 

Кольорове скло з давніх часів використовувалося для прикраси світлових прорізів приміщення, воно не втратило свою актуальність і сьогодні. У сучасному архітектурно-будівельному світі застосовуються кольорові скла для виробництва вітражів, художнього оформлення будівель, декоративного прикраси квартир, внутрішнього облицювання приміщень.

Спосіб виробництва. Створюються кольорові листи по аналогії пляшкового скла. Для створення кольорового скла в структуру скляного речовини додають окису кольорових металів, з їх допомогою досягається різний відтінок кольору скла. Колір скла обумовлений двома складовими: використовуваної фарбою і головною сумішшю скла. Кількість фарб становить великий спектр. Наприклад, окис заліза забарвлює скло в зелений колір, окис міді – в червоний колір, окис кобальту – в синій колір.

Основні види кольорового скла:

 • Забарвлене в масі
 • Накладне скло
 • Візерункове скло

З огляду на естетичний смак замовника компанія ” Світ Комфорту ”  представляє краще рішення тонованого скла в масі від європейської торгової марки AGC. Такий продукт відрізняється довгим часом експлуатації, високими технологічними характеристиками і унікальними естетичними особливостями. Незважаючи на самобутність кольорового скла, турбота про нього ідентична традиційним склі.

Переваги кольорового скла:

 •  Сонцезахист приміщення. Скло забарвлене в масі перешкоджає проникненню світла в приміщення і зберігає прозорість вікна. Захищаючи кімнату від сонячного перегрівання, створює сприятливий мікроклімат в приміщенні влітку. За рахунок сонцезахисної функції скло зберігає предмети інтер’єру від вицвітання. Кольорове скло вбирає більшу частину випромінювання Сонця, ніж прозорі скла. Якщо Ваше вікно виходить на світлу сторону будинку, Ви відчуєте всі корисні абсорбуючі властивості кольорового скла
 •  Декорування склопакета. Основне завдання кольорового скла – естетична, порадувати око, створити настрій, прикрасити внутрішній простір будинку. Кольорове скло є прекрасним інструментом в творчих руках майстра, за допомогою його можна додати виразність, підкреслити індивідуальний дизайн віконної конструкції. Суть цього матеріалу говорить про міцність і таємничості. Кольорове скло має універсальні якостями, його можна вписати в будь-який інтер’єр і використовувати в різних формах.
 •  Стійкість до зовнішніх чинників. Кольорове скло характеризується підвищеною стійкістю до негативних погодних умов, різним перепадів температур і механічних пошкоджень.

Архітектурна плівка 

Нестандартні склопакети

Архітектурна плівка є високоякісною тонированной плівкою, призначеної для захисту і декорування світлових отворів будівель. Вона розширює можливості архітекторів і дизайнерів в оригінальному оформленні приватних будинків, державних будівель, офісних споруд, розважальних закладів. Архітектурна плівка являє собою багатошарову будову з міцного пласта поліестеру і чутливого до тиску клею. Вся ця структура наноситься на полірованій поверхні скла.

За своїми властивостями архітектурна плівка ділиться на:

 • Сонцезахисну (тонований)
 •  енергозберігаючу

Енергозберігаюча архітектурна плівка. Цей вид плівки більше підійде для тих клієнтів, які бажають зберегти природну освітленість приміщення, але при цьому відобразити зовнішнє тепло і утримати внутрішнє.Енергозберігаюча плівка відображає інфрачервоне випромінювання до 90%, не перешкоджаючи проникненню світла. Завдяки високим показникам заощадження енергії вона дозволяє заощадити на кондиціонерах і опаленні.

Тонуюча архітектурна плівка. Ця плівка володіє дзеркальною поверхнею і широким спектром колірних відтінків. Тонуюча плівка виробляється технологією вакуумного напилення різних металів на поверхню поліефірної плівки. Дзеркальні плівки грають функцію потужного відбивача: відбивають 90% денного світла, відображають 99% ультрафіолетове випромінювання і 50% інфрачервоне випромінювання.

Переваги архітектурної плівки:

 •  Непроникність УФ і інфрачервоних променів. Відображаючи шкідливі сонячні промені, Ви забезпечите своє здоров’я. Чи не дозволяючи теплу проникати в приміщення і нагрівати його зсередини, плівка забезпечує комфортні умови для відпочинку і роботи. Також тонуюча плівка є прекрасною альтернативою будь-яким видам жалюзі.
 •  Заощадження енергії. Чи не дозволяючи домашньому тепла «виходити» з приміщення, архітектурна плівка зберігає електроенергію. Так Ваш будинок взимку буде теплим і захищеним від холоду. До того ж Ви зможете значно заощадити на опаленні.
 •  Захист приватного життя. Одностороння видимість скла дозволяє захистити особисте життя від спостереження і уваги. Після нанесення на скло зовнішньої сторони плівки воно стає дзеркальним.Це не дозволить пропустити до Вашої оселі цікаві погляди сусідів або перехожих.
 •  Безпека від пошкодження. У разі розбивання скла будь-яка архітектурна плівка, нанесена на склопакет, робить його безосколочним. Плівка утримує осколки скла і оберігає людей від травм.
 •  Декорування приміщення. Архітектурна плівка володіє багатим кількістю варіантів оформлення приміщення. За рахунок легкої нарізці матеріалу, різної структури і колірній палітрі стає можливим вирішити будь-які дизайнерські завдання.

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще немає рейтингу)
Loading...