Міжкімнатні двері із прихованим монтажем

Міжкімнатні двері із прихованим монтажем

На сьогоднішній день все більшої популярності набувають двері із прихованим монтажем. Двері із прихованим монтажем – це сучасний популярний тренд, який додасть в будь-який інтер’єр певного шарму та вишуканості. Такий тип дверних конструкцій можна використовувати практично в будь-яких інтер’єрах, вони дозволяють візуально розширити простір кімнати. Прихований монтаж дверей це простий спосіб створити певну загадковість.

Петлі таких дверей врізаються в торець полотна так, що при закритих дверях їх абсолютно не видно. В дверях використовується магнітний механізм, язичок якого не стирчить з торця дверного полотна, який з’являється, тільки реагуючи на магніт, який знаходиться у відповідній планці, встановленій на алюмінієвому коробі.

Конструкція дверей утворює із стіною одну площину та не передбачає встановлення інших елементів класичних дверей, що забезпечує візуальне розширення простору. Такі двері прекрасно вписуються в будь-який сучасний інтер’єр та втілити дизайнерські ідеї.

Двері із прихованим монтажем можуть бути виготовлені із самих різноманітних матеріалів:

  • покриті поліуретановим ґрунтом;
  • фарбовані полотна;
  • двері із дзеркалом або склом;
  • двері покриті шпоном;
  • із ламінованих панелей ДСП.

Звичайно міжкімнатні двері завжди відкриваються в один бік, що обумовлено конструкцією дверного коробу.

При виборі дверей прихованого монтажу важливо визначитися: який із двох типів дверей вам необхідний: під обробку «на місці» або повністю готові до експлуатації – аналогічно тому, як продаються традиційні міжкімнатні двері.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще немає рейтингу)
Loading...