Ламінація вікон

Ламінація вікон

Спочатку пластикові вікна покривалися стандартним білим кольором, який досить нейтральний і підходить до дизайну будь-якого приміщення. Однак з динамічним розвитком технологій, можливості декорування вікон за допомогою кольору значно розширилися. Сьогодні змінити колір вікон ПВХ можливо завдяки сучасній системі ламінації. Цей унікальний метод нанесення кольорової плівки на поверхню профілю вікна, перетворює традиційні вікна, роблячи їх оригінальними і цікавими. Завдяки насиченій колірній палітрі такі вікна будуть гармонійно виглядати, як в строгому і елітному робочому кабінеті, так і в невимушеній дитячій кімнаті. Застосування плівки ламінації внесе в дизайн приміщення неповторність та елегантність.

Переваги плівки ламінації:

  • Не деформується під впливом опадів і атмосферного тиску.
  • Захищає поверхню вікна від механічних пошкоджень.
  • Виявляє стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
  • Зберігає насиченість кольору протягом усього терміну експлуатації.
  • Фарба не вицвітає і не розшаровується в негативних умовах.
  • Екологічно безпечна для здоров’я.
  • Надає віконної конструкції естетичний вигляд.
  • Не вимагає спеціального догляду.

Процес ламінації або технологія ламінування:

1-й етап – попередній.

На поверхню профілю наноситься основа – грунтовка з просоченням. Праймер готує поверхню вікна до нанесення плівки.

2-й етап – приклеювання.

Профіль вікна розташовують в Ламінаційні апараті, де приклеюється акрилова плівка. Потім конструкція прокочується спеціальними валиками, щільно з’єднуючи профіль вікна з плівкою.

3-й етап – сушка.

Завершується процес ламінування – сушінням кольорової плівки, після чого поліпшується її кріплення до поверхні профілю, тепер її неможливо відірвати або подряпати.

Кольорові пластикові вікна тм Віконда Хмельницький

Пластикові вікна можна ламінувати з різних сторін віконного профілю. Вибір фарб для ламінування вікон ПВХ різноманітний, що включає навіть відмінність по фактурі матеріалу. Найбільшою популярністю серед клієнтів користуються декоровані вікна «під дерево», кольори золотого горіха, світлого дуба, коричневого каштана, винно-червоних або зелених відтінків. Ламінований профіль за зовнішнім виглядом схожий зі структурою і кольором натурального дерева. Поверхня акрилової плівки настільки вдало імітує природні прожилки деревини, що відрізнити пластикове вікно від дерев’яного виробу стає надзвичайно важко.

Вибираєте вікно, ламіноване під натуральну структуру дерева? Ми пропонуємо Вам доповнити вікно унікальним дизайнерським рішенням – склопакетом з тонованим або дзеркальним склом; прикрасити склопакет склом з унікальним малюнком; встановити в склопакет дистанційну рамку “золотого” кольору і тим самим надати своєму вікна вишуканості і неповторної краси.

Кольори ламінації:

Ламінація віконЛамінація віконЛамінація вікон

Компанія «Світ Комфорту» пропонує клієнтам каталог кольорової палітри ламінування вікон. Наші експерти допоможуть підібрати найбільш вдалий варіант кольору, який буде відповідати дизайну Вашого приміщення. Поставити додаткові запитання та отримати консультацію можна, зателефонувавши на номер гарячої лінії компанії «Світ Комфорту» (096) 0 515 515

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще немає рейтингу)
Loading...