Класифікація металопластикових профілів

Класифікація металопластикових профілів

Обираючи металопластикові вікна, необхідно особливу увагу приділити віконному профілю, який є запорукою довговічності, надійності та міцності. Говорячи про профіль, зазвичай згадують число камер, монтажну глибину, але майже ніхто не враховує класи профілю, чим вони відрізняються від аналогів, переваги.

Сучасна класифікація профілю була запропонована близько 50 років тому європейським інститутом RAL.

А, В, С – класифікація віконних профілів, які характеризують відповідні деталі та технічні характеристики продукту, розповідають про товщину внутрішніх та зовнішніх стінок, демонструють ступінь захисту від сонця, вітра та дощу, вказують на термін захисту від сонця, вітра та сонця, термін експлуатації.

Відповідно до ГОСТу профілі бувають таких класів:

  • А, товщина зовнішньої стінки від 0,28 см, внутрішньої – від 0,25 см;
  • В, товщина зовнішньої стінки від 0,25 см, внутрішньої – від 0,2 см;
  • С, товщина зовнішньої стінки – ≥ 2,5 см, внутрішньої – не нормується.

Клас профілю А вважається найбільш надійним. Головними властивостями такого профілю є опір теплопередачі, погодним факторам, шумоізоляція та збільшений термін експлуатації. Коефіцієнт опору теплопередачі у віконного класу А не може бути меншим ніж 0,75-0,8 кв.м·°С/Вт. Це означає, що конструкція при умові установки функціонального склопакету та правильному монтажі, в холодний період року не дозволить втрачати тепло, а в теплий період – збереже прохолоду. Шумоізоляційні властивості у профіля класу А також дуже високі. Всі звуки приглушаються до рівня 36 дБ, що відповідає тихій людській мові.

Також варто відмітити, що міцність зварного шва у таких конструкцій складає мінімум 70%, що відповідає нормативній документації.

Профіль класу В по ряду характеристик нічим не гірший ніж клас А. Як правило, такий профіль обирають для скління сезонних та промислових об’єктів. Міцність готових конструкцій менша, покращується за рахунок армування та збільшення кількості камер. Переваги такого профілю в ціні та терміні експлуатації, який складає 40 років.

З профілю класу С виготовляють вікна, призначені для тимчасового скління, підходять для складів, виробничих цехів та комерційних споруд. Термін експлуатації таких конструкцій складає 10 років.

Віконна компанія «Світ комфорту» пропонує своїм клієнтам широкий вибір якісних металопластикових профілів, які забезпечать комфортні умови для проживання та роботи.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще немає рейтингу)
Loading...