Гаражні секційні ворота ALUTECH – надійність і індивідуальне дизайнерське рішення

Гаражні секційні ворота ALUTECH – надійність і індивідуальне дизайнерське рішення

Автоматичні гаражні секційні ворота ALUTECH широко використовують на промислових та сільськогосподарських об’єктах, складах, автомийках, СТО, автосалонах, спорудах громадського призначення.

Полотно секційних ворот ALUTECH складається з декількох секцій, які рухливо з’єднані між собою за допомогою сталевих петель. Рухаючись по напрямних, полотно воріт переходить з вертикального (закритого) положення в горизонтальне (відкрите), йдучи під стелю. Така система дозволяє зберігати розмір прорізу та максимально зберегти корисну площу.

Гаражні секційні ворота ALUTECH отримали свою популярність завдяки легкості установки, експлуатації та широкого вибору фактури та кольорів.

Гаражні секційні ворота ALUTECH представлені в двох серіях Trend та Classic.

Ворота серії Classic створені для холодних регіонів, товщина панелі 45 мм. Для балансування полотна використовують торсійні пружини з обертовими валами та підйомним канатом, які забезпечують 25000 робочих циклів. Для запобігання від падіння воріт стоїть захисна муфта.

Серія Trend має товщину 40 мм. Полотно балансується за допомогою пружин розтягування. Механізм забезпечує до 15000 циклів роботи. Система оснащена пристроєм «пружина в пружині», який запобігає розривам пружини.

Основними перевагами гаражних секційних воріт ALUTECH є:

  1. Безпечність експлуатації. Усі механізми, які задіяні в роботі воріт, відповідають нормам EN 12604, 12453.
  2. 25000 циклів роботи при мінімальній кількості відкривання в день – 4 рази, вистачить на експлуатацію протягом 17 років.
  3. Естетичний та презентабельний зовнішній вигляд. Конструкція полотна воріт має цинкове покриття товщиною 16 мкм, грунт – до 16 мкм та декоративне покриття товщиною до 25 мкм.
  4. Енергоефективність конструкції. Товщина панелей прирівнюється до цегляної стіни товщиною 55 см.
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще немає рейтингу)
Loading...