Фурнітура для пластикових вікон

Фурнітура для пластикових вікон

Популярність металопластикових конструкцій пов’язана з їх практичністю, довговічністю, герметичністю та високими експлуатаційними характеристиками, їх ціна доступна для всіх категорій покупців. Проте, від того як фурнітура справляється з механічними та динамічними навантаженнями залежить довговічність на надійність металопластикової конструкції. Сучасне різноманіття фурнітури може задовольнити найвибагливішого клієнта: вона характеризується високою функціональністю, безпекою, зручністю при експлуатації, естетичним виглядом. Компанія «Світ комфорту» пропонує своїм клієнтам інноваційну фурнітуру Winkhaus, яка прекрасно підходить для всіх типів конструкцій, незалежно від матеріалу.

В залежності від задач, яку буде вирішувати фурнітура розрізняють:

  • Поворотну-відкидна фурнітура. За допомогою зміни положення ручки вікно можна відкрити на відкид або на поворот. За допомогою лише однієї ручки, зберігати тепло в будинку і провітрювати приміщення стало набагато легше і зручніше.
  • Фурнітура з паралельним зміщенням. Провітрювання з системою activPilot Comfort попереджує виникнення конденсату, плісняви, запобігає швидкому охолодженню при мінімальних витратах енергії у порівнянні з традиційним провітрюванням (через систему нахилу).
  • Розсувні системи, які прекрасно підходять для реалізації будь-яких архітектурних та дизайнерських рішень, мають прекрасно поєднують безпечність та комфортну експлуатацію.
  • Ручки для вікон. Так як людина взаємодіє за допомогою віконної ручки, цей елемент заслуговує особливої уваги. Головними вимогами, яким повинна відповідати ручка для металопластикових вікон міцність, ергономічність, довговічність, привабливий дизайн. У нас Ви можете обрати стандартні, протизламні, спеціальні звужені ручки, балконні, для розсувних систем.

Компанія «Світ комфорту» пропонує своїм клієнтам широкий вибір якісних віконних конструкцій та надійної фурнітури, яка забезпечить максимальну безпеку Вашого дому.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще немає рейтингу)
Loading...