Енергоефективність ПВХ вікон. Клас А – переваги

Енергоефективність ПВХ вікон. Клас А – переваги

В основі енергозберігаючого будівництва лежать жорсткі вимоги до віконних конструкцій, адже саме через вікна відбуваються найбільші тепловтрати. Колись металопластикові вікна бути елементами розкоші. Сьогодні вони являються функціональним елементом затишного та комфортного житла.

Окрім естетичного зовнішнього вигляду вікно повинно мати високі енергозберігаючі показники. Вибір енергозберігаючих вікон, як і питання утеплення, залежить від особливостей клімату, в якому розташований будинок.

Відповідно до діючих стандартів енергозбереження основна частина території нашої країни належить до першої температурної зони. Для цієї зони мінімальна кількість камер в ПВХ-профілі – 5, а монтажна глибина при цьому не менше 70 мм, та 2-камерний склопакет з інертним газом та енергоефективним напиленням на поверхні скла. Коефіцієнт спротиву теплопередачі складає 0,75 кв.м/Вт.

Відповідно до діючих нормативних документів вікна відповідно до коефіцієнта спротиву теплопередачі поділяють на 10 класів від А до Д, де А – найкращий показник, а Д – самий поганий.

Металопластиковий профіль класу А має потовщені зовнішні та внутрішні стінки, відповідно 2,8 та 2,5 мм. Завдяки чому такий профіль підходить як для виготовлення вікон, так і для каркасного скління.

Серед переваг профільних систем класу А:

  • Вікна характеризуються найвищими теплоізоляційними якостями;
  • Мають підвищену надійність та довговічність;
  • Характеризуються високим показником стійкості до механічних навантажень та численних циклів відкривання та закривання;
  • Надійніша фіксація віконної фурнітури;
  • Зниження потреби в проведенні частих регулювань та поломки фурнітури;
  • Попередження провисання відкритих стулок та ряду інших ознак механічного зносу;
  • Додатковий захист від виникнення тріщин та сколів в місцях з’єднання швів.
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще немає рейтингу)
Loading...