Вхідні броньовані двері від компанії «Світ комфорту».

Вхідні двері – це захист оселі від непроханих гостей, несприятливих зовнішніх температур та шуму, це, також і візитівка вашого житла.

Головна частина броньованої вхідної конструкції – дверна панель виготовляється з двох цільних металевих листів, товщиною від 1 до 3 мм кожен. З’єднуються вони між собою спеціальною металевою рамою. Ребрами жорсткості між цими листами служать квадратні труби з горизонтальним, вертикальним або сітчатим їх розміщенням. Порожнини між ними щільно заповнюються  мінеральною ватою, фібробетоном або пінополістиролом для тепло- та звукоізоляції. Як естетичне оформлення, з обох сторін панелі влаштовуються декоративні накладки.

Вхідні броньовані двері складові частини

Відповідно до досить великої ваги дверного полотна, виготовляються і дверний короб та навіси.
Потужність такого комплекту диктує і оснащення його «серйозними» замками, антизрізними ригелями та іншими комплектуючими аксесуарами (ручки, вічко, накладки тощо).

Особливістю цих дверей є те, що вони відкриваються тільки назовні, задля уникнення можливості виважування ломом або іншим «жорстким» предметом, а також їх вибивання ударами важкими предметами.

Купити вхідні броньовані двері Хмельницький.

Сьогоднішній ринок таких товарів пропонує дуже широкий асортимент, різних виробників, різноманітні варіанти накладок.

Салон вікон та дверей «Світ комфорту» реалізує нашим клієнтам вхідні броньовані двері які мають привабливий естетичний вигляд, відповідають усім встановленим нормам та стандартам.
З метою підтримання такого реноме нашої компанії, ми співпрацюємо з провідними вітчизняними виробниками, які гарантують високу якість своїх товарів. Вони відомі на ринку торговими марками Straj, SteelArt та Berez.

Замовити двері Ви можете або безпосередньо на цьому сайті клікнувши по кнопці «замовити в один клік», або зателефонувавши нашим менеджерам за номером, зазначеним у розділі «Контакти».
Менеджери перетелефонують, нададуть вичерпну інформацію та необхідні Вам поради. Через них Ви і оформите замовлення.
Надання консультацій та виїзд нашого спеціаліста на заміри здійснюються безкоштовно.

Монтажні бригади компанії надійно встановлять придбаний товар на Вашому об’єкті в Хмельницькому та ближніх до нього містах.

Придбайте у нас вхідні броньовані двері за кращою ціною.
Ви залишитесь задоволеними співпрацею з нами.