Двері Хмельницький

Двері – невід’ємний елемент будь-якого інтер’єру: головний захист вашого будинку, перепона для непроханих гостей. Вони зберігають тепло і затишок, прикрашають приміщення як зовні, так і зсередини. Основні критерії для правильного вибору дверей – міцність та надійність. Компанія «Світ комфорту» пропонує Вам саме те, що Ви шукали.

Вхідні броньовані двері для дому та для квартири.


Вхідні броньовані двері в Хмельницькому. Конструктивні елементи.

Вхідні двері в нашій компанії представлені кількома відомими виробниками. Багатий вибір моделей – від бюджетних варіантів до преміум-класу, а також вишуканий дизайн пропонує одеська компанія «Страж». Вхідні броньовані двері цієї торгової марки виготовлені з якісних міцних матеріалів на сучасному європейському обладнанні, сертифіковані та відзначені міжнародними знаками якості. Різноманітність фактур та кольору дозволяє втілити найсміливіші дизайнерські рішення в життя.

Особливою міцністю відрізняються сталеві двері «SteelArt». Ця молода українська компанія вже встигла зарекомендувати себе, як якісний та надійний виробник. Заводи компанії оснащені сучасним обладнанням, що дозволяє максимально автоматизувати процес виробництва, досягаючи високу технологічність процесу. Як результат – двері «SteelArt» – якісні, надійні та гарні.

Міжкімнатні двері

Головне завдання міжкімнатних дверей – шумоізоляція, яку може забезпечити тільки якісний матеріал. Компанія «Світ комфорту» пропонує своїм клієнтам якісні та вишукані міжкімнатні двері українських виробників – «VERTO», «EcoDOORS» і «Новий стиль».

Купити міжкімнатні двері Ви можете у Хмельницькому або замовивши на сайті, підібравши їх у нашому каталозі під інтер’єр вашого будинку. У нас знайдете дерев’яні міжкімнатні двері виготовлені з інших якісних, екологічно чистих матеріалів. Ми пропонуємо великий асортимент кольору, сучасний дизайн, можливість виготовлення за індивідуальним замовленням і оптимальне співвідношення ціни і якості.

Металопластикові двері

Пластикові двері Хмельницький. Вхідна група.

У порівнянні з іншими типами дверей металопластикові конструкції з’явилися на ринку відносно недавно, проте стрімко стають популярними. Металопластикові двері встановлюють як вхідні, так і міжкімнатні. Вони мають високу шумоізоляцією, захищають від холоду, вітру та зберігають тепло. Їх легко мити і не потрібно фарбувати.

Варіанти таких дверей дуже різноманітні: різні профілі стулок, способи армування, різноманітна фурнітура та звичайно широкий вибір декору.

Особливість дверей з металопластику – міцність. Структура таких дверей включає пластиковий профіль, металеві вставки і внутрішні пластикові перегородки.

Нестандартні пластикові двері

У нашому каталозі ви знайдете двері на будь-який смак. Також, за вашим замовленням, можуть бути виготовлені нестандартні пластикові двері з індивідуальним дизайном та декором.

Нестандартні пластикові двері купити в Хмельницькому

Компанія «Страж» виробляє не тільки готові варіанти дверей. Двері можуть бути виконані за індивідуальними розмірами і дизайном.

Металопластикові двері з декором (з елементами інкрустації, піскоструминна обробка, комбінований декор).

Сучасні міжкімнатні двері – це не тільки звуко- і теплоізоляція приміщення. Це також важливий елемент інтер’єру, який має декоративне значення. Компанія «Світ комфорту» пропонує широкий вибір дверей з металопластику з різним декором, який може бути виконаний інкрустацією або піскоструєм. Декор дверей може бути комбінованим.