Аксесуари для вікон

Без комплектуючих і аксесуарів вікно матиме незакінчений вигляд, а без деяких елементів і зовсім неможливо уявити вікно. Комплектуючі для вікон найчастіше встановлюються разом з вікном. Це, перш за все, підвіконня, ручки, відливи, антимоскітні решітки. Всі вони виконують важливі практичні функції та служать додатковим декором і частиною інтер’єру всього приміщення.

У нашому каталозі виробів ви знайдете необхідні аксесуари не тільки для вікон, а й для дверей.

Дверні москітні сітки

Такі сітки встановлюються на всю площу дверного отвору. Найчастіше їх встановлюють в приватних будинках, а також в отворах балконних дверей в квартирах. Антимоскітна сітка щільно і надійно утримується пластиковою основою. Дверна москітна сітка захистить влітку від настирливих комах, пропускаючи в ваш будинок довгоочікувану прохолоду і свіжість. Основа дверей може бути виготовлена ​​в будь-якому кольорі та текстурі під дерево.

Ламіновані антимоскітні сітки

Перевага ламінованої москітної сітки – вишуканий і презентабельний зовнішній вигляд. Така сітка ідеально підійде до ламінованих вікон. Колір ламінації легко підбирається під колір віконного профілю. Ламіновані антимоскітні сітки підкреслять стиль приміщення і захистять ваш будинок від комах.

Антимоскітні сітки Плиссе

Особливість сітки Плиссе в рухливості. Конструкція такої сітки являє собою тонке полотно з поліаміду, яке складається в «гармошку». Матеріал полотка абсолютно екологічний, особливо міцний і служить довгі роки. Такий виріб здатний надійно захистити від навали дрібних комах. Головна перевага сітки Плиссе – функціональність, практичність і доступна ціна. Така «гармошка» буде естетично виглядати на вікні не тільки в житлових приміщеннях, а й в офісах.

Накладні антимоскітні сітки

Накладні антимоскітні сітки – універсальні, підходять як для ПВХ вікон, так і для дерев’яних. Вони виготовляються за індивідуальними розмірами вікна. Сітка кріпиться за допомогою спеціальних пластикових гачків. Її закріплюють на вікнах в літній сезон, а на зиму прибирають.

Ролетні москітні сітки

Ролетну сітку, на відміну від накладної, знімати не потрібно. Досить просто підняти ролет та сітка скрутиться, не займаючи простору. Ролетні сітки також підходять для всіх видів вікон, прості у використанні та догляді.

Ще один важливий елемент інтер’єру і невід’ємний аксесуар для вікна. Якісний підвіконня – це і додатковий захист від проникнення вологи та холоду, і робоча поверхня, яка може служити підставкою для квітів або документів або бути стільницею. Також підвіконня є прикрасою кімнати. Тому до вибору кольору та розміру підвіконня підходять ретельно. Компанія «Світ комфорту» пропонує підвіконня відомих і надійних виробників: австрійської компанії «TOPALIT», німецькі підвіконня «Werzalit» і компанії «WDS».