Ації

Стильне підвіконня WDS у подарунок!

У розпал літа у нас стартувала нова акція.

Літо - найбільш сприятливий час для скління і обробки ваших балконів. Ми підготували для вас літній подарунок - стильний підвіконня WDS до вашого балкону! Підвіконня WDS мають багату палітру кольорів і фактур і стійкі до подряпин. Вибираючи нас для виконання робіт по вашим балконах, ми даруємо вам підвіконня!

В акції беруть участь підвіконня ВДС наступних кольорів: Чорна вишня, Античний мармур, Горіх, Золотий дуб, Королівський мармур, Дуб монтана.

Звертаємо увагу, що кількість акційних товарів - обмежена. Акційна пропозиція може закінчитися в будь-який момент. Встигніть скористатися!

ПОДАРУНОК - Віконна няня - при замовленні вікна в дитячу кімнату.

За статистикою: щороку з вікон випадає близько 600 дітей. Практичні всі випадки закінчуються неблагополучно.

Експерти проаналізували: москітна сітка не може витримати навантаження навіть в 1 кілограм! Тобто, сітка випаде, навіть якщо на неї стрибне кіт!
Які проблеми вирішує установка віконної няні:
Дитина без нагляду дорослого не зможе відкрити пластикове вікно навстіж, а свіже повітря буде завжди, якщо це буде необхідно! Переваги:

  • Проста і зручна система фіксування стулки ключем;
  • Можливість провітрювання приміщення в відкидному положенні;
  • Естетичний зовнішній вигляд.    

 

Увага, батьки!

Москітна сітка не захистить вашу дитину!

Тому коли відкрито вікно і встановлена ​​москітна сітка, у дитини виникає ілюзія безпеки. А навіть при найменшому натисканні кріплення сітки можуть лопнути. Слідкуйте за тим, щоб ваші діти не могли дотягнутися до відкритого вікна або користуйтеся спеціальними дитячими замками!

Акційна пропозиція: 12% знижки на гаражні ворота

Для тих хто бажає придбати ворота Alutech є приємна інформація!

Починаючи з 06 серпня по 31 серпня замовляючи секційні гаражні та промислові ворота Alutech ви отримуєте знижку 12% від їх вартості. Тож поспішаєте придбати ворота Alutech! Для цього вам необхідно зателефонувати на номер інформаційної лінії, що ви бачите на сайті, та оформити замовлення.